نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

طلسم شكست: برای نخستین بار، آی­تی نیز برگزیده­ای در جشنواره مطبوعات داشتتعداد بازدیدکنندگان 4401 بازدید نسخه چاپی

برای نخستین بار یكی از نویسندگان حوزه فناوری اطلاعات برگزیده جشنواره مطبوعات شد.

به گزارش سایت رسمی جشنواره مطبوعات، علیرضا صالحی از نویسندگان و خبرنگاران باسابقه مطبوعات آی‌تی در رشته تیتر، برنده جایزه شد. براساس این گزارش، تیتر مقالات «منعی ندارد یا معنی ندارد» و  «در مدح و نطح سخنگویی» كه در شماره 70 (مهرماه 87) و 73(دی ماه 87) ماهنامه «دنیای كامپیوتر و ارتباطات» منتشر گردیده بود در شانزدهمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی برنده جایزه تیتر برگزیده شد.


در سال‌های گذشته و به دلیل تخصصی بودن مطالب منتشره در مطبوعات حوزه فناوری اطلاعات، هیچگاه جشنواره مطبوعات برگزیده‌ای را در این حوزه معرفی نمی‌نمود. اما امسال صالحی با داشتن سال‌ها فعالیت مطبوعاتی و درج مقالات گوناگون، گزارش، گفت‌وگو و یادداشت تحلیلی، و سردبیری نشریات آی‌تی، توانست این سد را بشكند و با انتخاب تیترهای جذاب و ژورنالیستی در یك نشریه تخصصی، نظر داوران را به خود جلب نماید.

گفتنی است علیرضا صالحی هم‌اكنون عضو تحریریه ماهنامه دنیای كامپیوتر و ارتباطات، و مدیر عامل موسسه دیده‌بان آی‌تی(موسسه روابط عمومی در زمینه فناوری اطلاعات) و همچنین رئیس كارگروه روابط عمومی در كمیسیون شبكه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران است. ماهنامه دنیای كامپیوتر و ارتباطات ضمن تبریك به علیرضا صالحی و نیز همه روزنامه‌نگاران فعال این عرصه، برای صالحی آرزوی موفقیت روزافزون دارد.