نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

معرفی راهكارهای امنیتی و سازمانی دی‌لینكتعداد بازدیدکنندگان 3753 بازدید نسخه چاپی

پردیس تك و ایزی راهكارهای امنیتی و سازمانی D-Link و مطابق با پدافند غیرعامل ملی را معرفی كردند.

به گزارش دیده بان آی تی، روابط عمومی شركت پردیس تك، در این سمینار راهكارهای جامع شبكه، دیتاسنتر، امنیت آی تی و استانداردهای آن با استفاده از تكنولوزی های ِD-Link به حاضران معرفی و عملكرد آنان تشریح گردید.

در ابتدای سمینار سید مصطفی سبزواری، مدیرعامل شركت پردیس تك و از موسسین شركت ایزی ضمن معرفی مختصری از فعالیت های شركت، به بیان استراتژی های جدید از جمله حضور در بازار راهكارهای امنیتی و شبكه داده ها است، پرداخت.

سبزواری ضمن اشاره به فعالیت چند ساله شركت دی لینك خصوصا از سال 2007 میلادی در این زمینه افزود: «هم اكنون باتوجه به جایگاهی كه شركت های پردیس تك و ایزی در بین مشتریان خود دارند و خوشنام بودن محصولات ِD-Link و همچنین نیاز بازار به تجهیزات امنیتی و سازمانی با پشتیبانی قوی و قیمت مناسب، این مجموعه با همكاری دفتر دی لینك ایران و حمایت های دفتر مركزی در تایوان، تصمیم به عرضه این محصولات در كشور گرفته است.»

در ادامه سمینار و طی سخنانی نیما مجاهد، مدیر عامل دفتر دی لینك ایران با اشاره به وضعیت جهانی شركت ِD-Link و دارا بودن مقام دوم جهانی در حجم تولیدات افزود: شركت پردیس تك با پتانسیل بالایی كه در ارائه راهكار و همچنین انجام پروژه های تخصصی دارد بهترین گزینه جهت ارائه محصولات سطح بالای ِD-Link می باشد. مدیر دی لینك ایران همچنین تصریح كرد: بسیاری از مشتریان تاكنون ِD-Link را فقط در حوزه محصولات شبكه های متوسط می دیدند ولی اكنون این تصور تغییركرده و بازار برای ارائه تجهیزات سازمانی و كسترده ِD-Link آماده است.

سپس حامد یداللهی، حمید ناهید و شهاب میرزاده كارشناسان شركت‌های پردیس تك و دی لینك ایران به معرفی تجهیزات جدید دی لینك و توانمندی های آن پرداختند و پس از آن حمید ناهید به معرفی طیف خانواده محصولات ِD-Link پرداخت. در ادامه معرفی محصولات سازمانی ِD-Link ، نوبت به تجهیزات SAN‌و NAS و نرم افزارهای مدیریتی رسید كه توانست نظر حضار را به خود جلب كند.  علاقه‌مندان جهت دریافت سی دی مطالب ارائه شده در سمینار و همچنین دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با شركت پردیس تك به شماره 5-88318391 تماس حاصل نمایند.