نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

كسپرسكی برنده تاییدیه طلایی Virus Bulletin شدتعداد بازدیدکنندگان 3772 بازدید نسخه چاپی

 آزمایشگاه كسپرسكی، اعلام كرد كه  Kaspersky Anti-Spam 3.0 موفق به دریافت تاییدیه طلایی ماهنامه امنیتی Virus Bulletin شده است.

به گزارش موسسه دیده بان آی تی، روابط عمومی كسپرسكی در ایران، دوازده برنامه ضدهرزنامه معروف در رقابت VBSpam كه روی سكوهای ویندوزی و لینوكسی اجرا می‌شد شركت كردند و كارایی ضدهرزنامه‌ای آنها مورد بررسی قرار گرفت. در این آزمون، تعداد 31500 ایمیل به این برنامه‌ها داده شد.

31300 ایمیل شامل محتویات هرزنامه‌ای بودند كه از آن میان 19400 ایمیل از آرشیو بزرگ Virus Bulletin انتخاب شده بودند. همه ایمیل‌ها از یك آدرس IP ثابت و اختصاصی ارسال شدند و نام دامنه فرستنده هم در ایمیل‌ها ذكر شد تا سیستم ضدهرزنامه‌ای برنامه‌ها مورد بررسی قرار گیرد.

این گزارش می‌افزاید تاییدیه طلایی VB فقط به برنامه های تعلق می گیرد كه موفق به شناسایی حداكثری هرزنامه‌ها و با حداقل خطا شوند. در این آزمون Kaspersky Anti-Spam 3.0 موفق شد تا میزان 98.39درصد هرزنامه ها را شناسایی كند و تنها 0.63درصد در این شناسایی دچار خطا شد و ایمیل‌های عادی را به عنوان اسپم شناسایی كرد و در مجموع برنامه كسپرسكی توانست 99.01درصد از همه ایمیل‌های ناخواسته را شناسایی و مسدود نماید.