نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

تولید دیسك سخت ویژه Eee PCتعداد بازدیدکنندگان 3697 بازدید نسخه چاپی

امروزه برای علاقه‌مندان و كاربران دنیای كامپیوتر، محصول  Eee PC نامی آشنا وشناخته شده می‌باشد.

كمپانی اسوس باطراحی و ساخت این محصول و ارائه آن به دنیای كامپیوتر درواقع توانست تحولی بزرگ در زمینه كامپیوترهای قابل حمل ایجاد كند و سایر سازندگان و تولیدكنندگان را وادار سازد تا پا به این عرصه بگذارند.

با توجه به رقابتی كه اكنون در میان سازندگان این رده از محصولات كامپیوتری ایجاد شده است، كمپانی اسوس برآن شده تا با اضافه كردن تكنولوژی‌هایی جدید و امكاناتی خاص به محصول  Eee PC، در این بازار رقابتی خود را در صدر نگاه دارد.

از این رو دستگاه جدید و منحصربه فرد ASUS Webstorage را به بازار عرضه كرده است. دستگاه یاد شده از جمله این امكانات است كه Eee PCهای جدید اسوس به آن مجهز گردیده‌اند و قادر است تا میزان 500 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی اضافه را در محیط وب برای كاربران فراهم سازد و به وسیله آن كاربران قادر خواهند بود تا اعمالی نظیربه اشتراك‌گذاری و یا بارگذاری فایل‌های مورد نظر خود را انجام دهند. 

گفتنی است این منبع ذخیره‌سازی از تكنولوژی انحصاری‌ای برخوردار است با عنوان هایبریدی. لازم به ذكر است محصول یاد شده از امكانات ویژه‌ای همچون پشتیبان‌گیری خودكار، پشتیبان‌گیری آنی (Instant Backup)؛ پشتیبان‌گیری پلكانی (Incremental Backup) و امكان بازیابی هوشمند (Smart Recovery) برخوردار است.