نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

در Cyberoam Award 2009

تقدیر سایبروم از نمایندگان ایرانیتعداد بازدیدکنندگان 5337 بازدید نسخه چاپی

دنیای كامپیوتر و ارتباطات- سایبروم از نمایندگان ایران خود در اولین مراسم سالیانه  Cyberoam Award 2009 خاورمیانه تقدیر كرد. شركت Elitecore تولیدكننده محصولات Cyberoam UTM (سیستم یكپارچه مقابله با تهدیدات)، اقدام به برگزاری اولین مراسم معرفی نمایندگان برتر در منطقه خاورمیانه كرد.

در این مراسم كه روز سه­شنبه  28 مهر در هتل نووتل دبی برگزار شد، بیش از 100 نفر از مدیران و كارشناسان مختلف و نمایندگان سایبروم در منطقه در كنار مدیران ارشد شركت Elitecore حضور داشتند. در این مراسم، Surender Kumar Bishnoiد مدیر منطقه خاورمیانه سایبروم با ارائه گزارش فروش سال 2009 توسط نمایندگان، به رشد قابل توجه فروش محصولات سایبروم خصوصاّ در منطقه خاورمیانه اشاره كرد و عامل این پیشرفت را عملكرد خوب دستگاه­ها و خدمات مناسب از سمت نمایندگان دانست.

در ادامه Kunal Popat مدیر توسعه فروش سایبروم از ورود محصول جدید سایبروم با نام End Point Data Protection  خبر داد. او در ادامه به قابلیت‌های این محصولات همچون مسدود كردن پورت­های بی‌سیم و دستگاه­های ورودی و خروجی نظیر USB CD/DVD،Printerها، كنترل برنامه­های مختلف و سیستم گزارش­گیری متنوع از نحوه استفاده از اطلاعات و دسترسی كاربران به آنها، اشاره كرد.

شركت تجارت امن (كامگارد) به زودی این محصول را در ایران به صورت رسمی معرفی خواهد كرد. قسمت پایانی برنامه اختصاص به معرفی نمایندگان برتر داشت. در بخش برترین‌های منطقه خاورمیانه، شركت كامگارد به عنوان برترین توزیع كننده محصولات Cyberoam و «نیما كریمی» به عنوان برترین مدیر محصول و توسعه فروش در منطقه معرفی و موفق به كسب جایزه شدند.

در ادامه «محمّد مبصّری» قائم مقام كامگارد و مدیرعامل شركت تجارت امن و Surender Kumar Bishnoi مدیر منطقه خاورمیانه سایبروم جوایز نمایندگان منتخب ایران را به شركت دمسان رایانه به عنوان برترین نماینده سال سایبروم در منطقه، شركت كارنما رایانه به عنوان موفق‌ترین نماینده در بخش مشتریان دولتی، شركت فناوران اطلاعات و ارتباطات شمالغرب (ICTN) به عنوان برترین نماینده در قسمت سازمان‌ها و ادارات كوچك و متوسط اهدا كرد.

همچنین، «پریسا الوندی» مدیریت فروش شركت دمسان رایانه به عنوان بهترین مدیر فروش سایبروم و «مهداد مولاپناه» از شركت فناوران اطلاعات و ارتباطات شمالغرب (ICTN)  به عنوان برترین مدیر فنی مهندسی محصول انتخاب و معرفی شدند.

محمد مبصری- نائب‌رئیس كامگارد و مدیرعامل تجارت امن، بهترین توزیع‌كننده سال

                     محمد مبصری- نائب‌رئیس كامگارد و مدیرعامل تجارت امن، بهترین توزیع‌كننده سال

 

                        نیما كریمی- مدیر محصول سایبروم در كامگارد، برترین مدیر فروش سال

 

        منصور دره‌شیری، مدیرعامل- و علیرضا احمدی، مدیر مهندسی فروش و عضو هیئت‌مدیره شركت  كارنما- بهترین نماینده بخش دولتی