نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

هدست بلوتوث STONE جبرا عرضه شدتعداد بازدیدکنندگان 4353 بازدید نسخه چاپی

ایتنا- هدست بلوتوث STONE آخرین محصولات جبرا با حضور مدیران ارشد این شركت و شركت نامداران ارتباطات همراه رو نمایی شد. این محصول با حذف طرح‌های سنتی هدست بلوتوث نسل جدیدی از این فناوری را برای ارائه به كاربران همراه خواهد داشت. 

هدست بلوتوث STONE هم‌اكنون در تمامی نمایندگی‌های فروش شركت نامداران ارتباطات همراه در سر تا سر ایران عرضه می‌شود. بدنه این هدست بلوتوث به گونه‌ای طراحی شده كه به طور خاصی گوش را در بر می‌گیرد.

جبرا Stone به همراه یك شارژر بی‌سیم قابل حمل عرضه شده كه تمامی آن به آسانی در كف دست جای می‌گیرد.  كافی است هر جا شارژ هدست تمام شد، برای شارژ، داخل شارژر بی‌سیم قرار داده شود.یكی از ویژگی‌های متمایز این محصول نسبت به سایر مدل‌های قدیمی، استفاده از فناوری حذف نویز (™Noise Blackout) و دسته میكروفون است.

به گزارش خبرنگار ایتنا از این مراسم، طی این نشست «مارتین روبرت هرلوف» مدیر بازاریابی جبرا ضمن ابرازخرسندی فراوان از اختراع این محصول گفت: «طرح و ویژگی‌های انحصاری جبرا Stone نگرش مصرف‌كنندگان تلفن همراه را در مورد هدست‌های بلوتوث تغییر خواهد داد.»  به گفته وی این محصول به راحتی در جیب جا می‌شود و كیفیت فوق‌العاده صدای آن همگان را به استفاده از آن ترغیب می‌كند.

ویژگی امكان كم و زیاد كردن شدت صدا به صورت لمسی از دیگر فناوری‌های انحصاری استفاده شده در این محصول است كه امكان تنظیم شدت صدا در حین مكالمه را به ساده‌ترین روش فراهم می‌آورد. همچنین یك ژل بسیار نرم پیرامون بلندگوی هدست به كار رفته است.