نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

مجموعه نرم‌افزاری KING 2010 به بازار عرضه شدتعداد بازدیدکنندگان 3507 بازدید نسخه چاپی

ایتنا- به گزارش t-media بازار نرم‌افزار ایران همیشه شاهد حضور برندهای مختلفی بوده كه به ارائه مجموعه‌های نرم‌افزاری پرداخته‌اند.

یكی از پیشگامان این حوزه شركت فنی مهندسی پرند است كه در طی 10 سال حضور خود در این حوزه همواره بنیان‌گذار ایده‌های نوین بوده و مجموعه‌های متفاوتی را ارائه داده است. نسخه جدید مجموعه نرم‌افزاری این شركت KING در تاریخ 30 آبان وارد بازار شد. یكی از بارزترین ویژ‌گی‌های این دوره سازگاری كامل و 100 درصد این مجموعه با ویندوزهای 64 بیتی می‌باشد، یعنی كلیه برنامه‌های قرار گرفته در این مجموعه قابل نصب بر روی ویندوزهای 64 بیتی می‌باشند.

یكی دیگر از مزیت‌های ویژۀ این دوره، ارائه مجلۀ راهنمای 112 صفحه ای تمام رنگی به همراه هر مجموعۀ KING می‌باشد و توضیح كلیه برنامه‌ها به زبان فارسی و اطلاعات بسیار مفید و ضروری در ارتباط با استفاده از نرم‌افزارهای مجموعه در آن قرار گرفته است.

از دیگر ویژگی‌های این مجموعۀ نرم‌افزاری كه در قالب 10 عدد DVD به همراه یك مجله راهنما به قیمت 16 هزار تومان به فروش می‌رسد، می‌توان به نكات زیر اشاره نمود: 
- كلیه برنامه‌های موجود در این مجموعه نسخۀ اصلی می‌باشند و هیچگونه محدودیت زمانی و اجرایی ندارند
- ارائه نرم‌افزارها و ویندوزها به صورت اورجینال بدون تغییر و دستكاری در سورس آنها
- امكان Genuine كردن تمامی ویندوزهای این مجموعه و Update كردن آنها
- طراحی Autorun با محیطی مدرن به همراه قابلیت‌های بسیار پیشرفته، انتخاب بهترین نرم‌افزارها در میان برنامه‌های مشابه و عدم وجود نرم‌افزارهای بی‌استفاده و تكراری
- توضیح بسیار كامل تك‌تك برنامه‌ها به زبان فارسی در محیط Autorun 
- فیلم‌های آموزشی تمامی مراحل فعال‌سازی نرم‌افزار به صورت كاملاً فارسی و ...