نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

الكامپ ایران در حد جیتكس استتعداد بازدیدکنندگان 3360 بازدید نسخه چاپی

ایتنا- مدیر منطقه‌ای سایبروم با حضور در الكامپ، استانداردها و تكنولوژی‌های آن را در حد نمایشگاه‌های بین‌المللی آمریكا و جیتكس دانست و مهمترین عامل پیشرفت سایبروم در بازار كشور را ارتباط و تعامل ایران و هند برشمرد.

به گزارش آژانس خبری تدبیرگران، محمد مبصری مدیرعامل كامگارد در نمایشگاه الكامپ اظهار كرد: با توجه به گذ شت 8 ماه از تاسیس شركت تجارت امن در ایران، این شركت مسوول توزیع آنتی‌ویروس و نرم‌افزار امنیتی است همچنین كامگارد امارات نخستین توزیع كننده انحصاری سایبروم در منطقه و تجارت امن توزیع‌كننده انحصاری در كشور است و با شركت elitecore همكاری نزدیك دارد.

وی همچنین آنتی‌ویروس كسپرسكی را در اكثر زمینه‌ها حائز رتبه اول دانست و درباره غرفه سایبروم گفت: با توجه به نخستین حضور ما در الكامپ سالن A 44 شاهد استقبال خوبی از سایبروم بودیم همچنین افتتاح تجارت نرم مهمترین عامل تعامل ما با همكاران تجاری شركت‌ها است از طرف دیگر به منظور حمایت از بازار، متخصصین در ایران، امارات و سایر نقاط یك سری دوره‌های آموزشی را می‌گذرانند.

وی افزود: سایبروم تمركز ویژه‌ای بر روی خدمات پشتیبانی، امنیتی و به روز كردن محصولات دارد به طوری كه با حضور مستقیم در كشور و در كنار همكاران فروش، برای حفظ و ارتقاء خدمات پشتیبانی و توسعه دانش در حوزه‌های دولتی و خصوصی تلاش كرده است. 

براساس این گزارش surrender kumar bishoi ، مدیر منطقه ای سایبروم تصریح كرد:با توجه به همكاری كامگارد با شركت elitecore و تنوع range محصولات آن، ارائه كریستال، راه‌حلی را برای امكان مدیریت برنامه‌ها در شركت‌هایی كه خدمات اینترنتی ارائه می‌دهند به وجود آورده همچنین مقرر شده محصول EPDP با قابلیت‌های متنوع توسط شركت كامگارد به بازار عرضه شود به طوری كه اطلاعات تكمیلی آن به زودی در قالب كاتالوگ در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. 

این نرم‌افزار با نصب بر روی سیستم سبب تقویت دستگاه و تنوع بیشتر می‌شود همچنین open source (متن باز) بوده و قابلیت استفاده در سایر دستگاه‌های رقبا كه به شكل utm است را دارد و كاربران می‌توانند این نرم‌افزار را از طریق وب‌سایت سایبروم دانلود كنند از طرفی سیستم reporting دستگاه آنلاین و كاملا رایگان است.

وی همچنین از قابلیت‌های EPDP سایبروم، به محافظت از اطلاعات (date of protection ) اشاره كرد به طوری كه امكان محافظت از admin اطلاعات سازمان را داشته همچنین مزیت رمزگذاری آن مدیران را قادر می‌سازد تا با رمزگذاری اطلاعات سیستم خود، از publish ناخواسته اطلاعات جلوگیری كنند.

وی به ارتباط خوب و تعامل ایران و هند اشاره كرد و گفت: می‌توان مهمترین عامل موفقیت سایبروم در بازار ایران را رابطه متقابل و قابل قبول این دو كشور دانست به طوریكه همكاری رسانه‌ها به خصوص تدبیرگران كمك شایانی به پیشبرد و ارتقاء سطح اعتبار سایبروم كرده است.  

به گفته مدیر منطقه‌ای سایبروم امسال نخستین بازید وی از نمایشگاه الكامپ است به طوری كه آن را مناسب و در سطح نمایشگاه جیتكس دانست و گفت: الكامپ ایران از نظر استانداردها از نمایشگاه‌های بین‌المللی آمریكا و دهلی چیزی كم نداشته به طوریكه شاهد برترین تكنولوژی‌ها در نمایشگاه امسال بودیم همچنین از نظر استقبال می‌توان آن را فراتر از جیتكس بر شمرد.