نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

Acunetix در الكامپ 2009 حضور داشتتعداد بازدیدکنندگان 3235 بازدید نسخه چاپی

دنیای كامپیوتر و ارتباطات- محصولات امنیتی Acunetix در نمایشگاه الكامپ 2009 عرضه شدند. شركت تجارت امن خاورمیانه (بخش ایرانی شركت كام گارد دبی) به عنوان یكی از شركت‌های پیشرو در ارائه راه‌حل‌های نرم‌افزاری و سخت افزاری امنیت و همچنین توزیع‌كننده منطقه‌ای و انحصاری این محصول، محصولات امنیتی  Acunetix را در الكامپ 2009 معرفی كرد. 

محصولات Acunetix كه تاكنون در بسیاری از سازمان‌ها، نهادهای دولتی و شركت‌های بزرگ بخش خصوصی و دولتی  در سراسر جهان به كار گرفته شده‌اند، به طور عمده بر یافتن اشكالات و حفره‌های امنیتی و ایمن‌سازی وب‌سایت‌ها متمركز هستند.

بر اساس این گزارش، در سال‌های اخیر با توجه به گسترش روزافزون سرویس‌های مبتنی بر وب و همچنین  نیاز شركت‌ها و سازمان‌ها به ابزاری جهت ارزیابی امنیتی  وب‌سایت‌های خود در مقابل حملات و نفوذ هكرها، به كارگیری ابزارهای ارزیابی برنامه‌های تحت وب یك نیاز جدی محسوب می‌شود.

در همین راستا، شركت Acunetix با توجه به كیفیت خروجی‌ها و همچنین بروزرسانی‌های آخرین نسخه‌های آسیب‌پذیری، به عنوان یكی از قوی‌ترین ابزارها در سطح جهان مطرح است.  علاقه‌مندان جهت كسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت www.acunetix.com مراجعه و یا با نمایندگان فروش این محصول شركت آشنا ایمن (88529345) و شركت گیلاس كامپیوتر (88652946) تماس حاصل نمایند.