نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

نسخه‌های جدید محصولات شركتی كسپرسكی در بازارتعداد بازدیدکنندگان 3250 بازدید نسخه چاپی

دنیای كامپیوتر و ارتباطات- نسخه‌های جدید محصولات شركتی آزمایشگاه كسپرسكی برای كاربران ویندوز هفت و ویندوز سرور 2009- نسخه دوم به بازار آمدند.

به گزارش موسسه دیده‌بان آی تی، روابط عمومی كسپرسكی در ایران، آزمایشگاه كسپرسكی، شركت پیشرو در ارائه راه‌حل‌های امنیت اطلاعات اعلام كرد كه نسخه‌های جدید محصولات Kaspersky Open Space Security Release 2 كه ویژه شركت‌ها و كاربردهای سازمانی هستند با فناوری‌های جدید روزآمد شده‌اند.

براساس این گزارش، Kaspersky Administration Kit كه یك ابزار مدیریتی متمركز است روزآمد شده و امنیت، كارآیی و مدیریت‌پذیری همه گره‌های شبكه از این طریق بهبود چشمگیری یافته است. امروزه هر شبكه سازمانی مدرنی به راه‌حلی قابل اعتماد نیاز دارد كه بتواند همه گره‌های شبكه به همراه سرورها را به طور متمركز مدیریت نماید كه كسپرسكی نیز دقیقا چنین ابزاری را آماده نموده است.

ضمن آنكه این برنامه‌ها به طور كامل با ویندوز7 و ویندوز سرور2009- نسخه دوم سازگار هستند. این گزارش می‌افزاید، ‌نصب آسان و نیاز اندك به صرف وقت جهت مدیریت شبكه كه مجموعا هزینه‌های خرید و نگهداری این سیستم را كاهش می‌دهد از جمله دیگر ویژگی‌های نسخه جدید می‌باشد.

همچنین سه راه‌حل مختلف برای ایمن نگاه داشتن ایستگا‌ های كاری شبكه در این راه‌حل موجود است كه عبارت است از: Kaspersky Anti-Virus 6.0 برای ایستگاه‌های كاری ویندوزی، Kaspersky Anti-Virus 6.0 برای سرورهای ویندوزی و Kaspersky Anti-Virus 6.0 Second Opinion.