نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟






پر بيننده ترين مطالب

webspy در الكامپ 2009



تعداد بازدیدکنندگان 3220 بازدید نسخه چاپی

دنیای كامپوتر و ارتباطات- با محصولات امنیتی webspy در نمایشگاه الكامپ تهران از نزدیك معرفی شدند. شركت تجارت امن خاورمیانه (بخش ایرانی شركت كام گارد دبی) از عرضه این محصولات در ایران خبر داده است.

بر اساس این گزارش محصولات وب اسپای كه تاكنون در بسیاری از سازمان‌ها، نهادهای دولتی و شركت‌های بزرگ بخش خصوصی و دولتی  در سراسر جهان به كار گرفته شده‌اند، به طور عمده بریافتن بهینه‌سازی استفاده از اینترنت، ایمیل و كاربردهای تحت وب در سازمان‌ها تمركز دارند.

از دیگر قابلیت‌های وب اسپای می‌توان به این موارد اشاره كرد: این برنامه قادر است بیش از 200 نوع فرمت گوناگون فایل‌های ثبت وقایع (log file) های سخت‌افزار ها و نرم‌افزارهای مختلف زیرساخت و امنیت شبكه نظیر انواع فایروال‌ها و UTMها، روترها، سوئیچ‌ها، وب سرورها، فایل سرورها، سرورهای پست الكترونیك، پایگاه‌های داده و ...  را  جمع‌آوری، آنالیز و تحلیل می‌نماید و بر اساس آنها راهكارهایی را جهت بهینه‌سازی استفاده از منابع شبكه و رفع موانع و مشكلات موجود در آن ارائه می‌كند.

علاقه‌مندان جهت كسب اطلاعات بیشتر و دریافت نسخه رایگان می‌توانند به وب‌سایت www.webspy.com مراجعه و یا با نمایندگان فروش این محصول شركت آشنا ایمن (88529345)، شركت پارس آتنا دژ (88335527) و شركت گیلاس كامپیوتر (88652946) تماس حاصل نمایند.