نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

در الكامپ: معرفی رسمی محصولات گیت‌پروتكت توسط ایدكوتعداد بازدیدکنندگان 3139 بازدید نسخه چاپی

دنیای كامپوتر و ارتباطات- در بازار ایران الكامپ اولین محلی است كه محصولات گیت پروتكت به صورت رسمی به بازار معرفی می‌شود.

سینا بقایی مدیرعامل شركت ایدكو، در نمایشگاه الكامپ در گفت‌و‌گو با دنیای كامپیوتر و ارتباطات گفت: الكامپ اولین محلی است كه محصولات گیت پروتكت را به صورت مستقیم و رسمی معرفی می‌كنیم.

البته این محصول قبلا در رسانه‌ها و طی مراسمی معرفی شده بود. وی با اشاره به حضور ایدكو در نمایشگاه جیتكس به خاطر معرفی UTMهای گیت پروتكت به بازار به همراه این شركت گفت: حضور در جیتكس برای معرفی این محصول در منطقه و حوزه خلیج فارس بسیار برای ایدكو خوب و ثمربخش بود.

مدیرعامل شركت ایدكو در ادامه افزود: این اولین قدمی بود كه برای گیت پروتكت برای معرفی در منطقه برداشتیم و من به طور كلی این نمایشگاه را خوب ارزیابی می‌كنم. البته جیتكس نسبت به جیتكس 3 دوره پیش از رونق كمتری بخوردار بود ولی این دلیل نمی‌شود كه برای گیت پروتكت خوب نباشد.

وی در ادامه افزود: ما این اجازه را داریم تا محصولات گیت پروتكت را در كشورهای منطقه خلیج فارس و همچنین كشورهای شمالی به فروش برسانیم. بقایی درخصوص استقبال از این محصول گفت: استقبال از این محصول باتوجه به كمی رونق جیتكس بسیار رضایت‌بخش بود.

مدیرعامل شركت ایدكو درخصوص ایجاد نمایندگی‌های گیت پروتكت گفت: تا برگزاری الكامپ دست نگه داشتیم تا بتوانیم شناخت بیشتری از مخاطبین برای ایجاد نمایندگی در شهرستان‌ها ایجاد كنیم.