نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

كارت شبكه USB به بازار آمدتعداد بازدیدکنندگان 3647 بازدید نسخه چاپی

ایتنا- ASUS به عنوان یكی از تولیدكنندگان تجهیزات كامپیوتری بی‌سیم در پاسخ به نیاز كاربرانی كه خواهان برپایی شبكه‌های كامپیوتری بی‌سیم و مطمئن در ظرف مدت زمان كوتاهی هستند، اقدام به معرفی محصول جدید خود یعنی آداپتور از نوع ASUS USB-N11 wireless N USB نموده است. این محصول به كاربران اجازه می‌دهد تا تنها با فشار دادن یك دكمه بروی آداپتور و روتر، بتوانند یك محیط بی‌سیم امن بدون نیاز به تنظیمات پیچیده بسازند. همانطور كه می‌دانیم یكی از مشكلات همیشگی كاربران درهنگام برپایی شبكه‌های WiFi، تنظیمات سخت و زمان بر آن بوده است.


به منظور آسان نمودن این فرآیند، در این محصول جدید اسوس از یك دكمه WPS استفاده شده است كه به كاربران اجازه می‌دهد تا برپایی شبكه‌های كامپیوتری را به آسانی انجام دهند. برای این منظور كافیست تا كاربر دكمه WPS بروی روترو آداپتور را فشار دهد و پس از آن همه چیز بدون بكاربردن تنظیماتی دشوار، انجام گرفته است.گفتنی است این محصول با رعایت تمامی استانداردهای802.11n بی‌سیم امكان تبادل دیتا و اطلاعات را تا میزان 5 برابر سریع‌تر از استانداردهای 11g فراهم آورد.

این امكان در واقع برای انجام مواردی نظیر مالتی مدیا، عمل به اشتراك گذاری فایل‌ها و همینطور بازی‌های آنلاین به صورت بی‌سیم كاملا مناسب و ایده‌آل است. با توجه به رعایت تمامی استانداردهای مربوط به 802.11n و همینطور امكان WiFi، این محصول اسوس قادر است تا با سایر تجهیزات كامپیوتری كه این موارد و استانداردها را رعایت می‌كنند به راحتی كار نماید.در عین حال USB-N11 با تمامی استانداردهای گذشته نظیر802.11 b/g سازگار بوده و كاربران قادر خواهند بود تا از تمامی تجهیزاتی كه این استانداردها را شامل می‌شوند بدون هیچ گونه مشكلی استفاده نمایند.