نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

Gigabyte GOOC 2010 كلید خورد

شماره 89 / اخبار / اردیبهشت 1389


تعداد بازدیدکنندگان 3405 بازدید نسخه چاپی

ایتنا- علاقه‌مندان به اوركلاكینگ در ایران بار دیگر فرصت یافته‌اند تا با شركت در مسابقه آزاد اوركلاكینگ گیگابایت، دانش فنی خود را به بوته آزمایش گذاشته و شانس خود را برای حضور در مسابقات جهانی امتحان كنند. مسابقات Gigabyte GOOC‌ به رسم سه سال گذشته در سال 2010 نیز با نهایت توان برگزار خواهد شد و كشور ایران نیز از یك سهمیه جهت اعزام تیم برخوردار خواهد بود. از این رو گروه شركت‌های آواژنگ اقدام به برگزاری مسابقاتی آنلاین به كمك وب‌سایت pcnetwork.ir و مرجع جهانی HWbot نموده است تا چهره برترین تیم اوركلاكینگ ایران جهت اعزام به مسابقان جهانی شناخته شود.


مسابقات مقدماتی به میزبانی 34 كشور جهان در ماه‌های اردیبهشت و خرداد 2010 برگزار می‌شود. افراد پیروز این مرحله در هر كشور، در مسابقات منطقه‌ای Asia, China, Europe, North America و South America به رقابت خود ادامه داده و سپس راه یافتگان به  مسابقه نهایی در شهریور ماه رقابت‌های خود را در تایوان به پایان خواهند رساند. در این راستا مسابقه انتخابی ایران با نام GOOC2010 Iran Qualification به صورت رسمی از تاریخ بیستم اسفند ماه آغاز شده است و شركت كنندگان جهت آگاهی از قوانین و شرایط شركت در مسابقه می‌توانند به وب سایت overclocking.ir مراجعه نمایید. زمان شركت در مسابقه تا تاریخ 20 اردیبهشت است و تیم برتر نیمه دوم خرداد به مسابقات جهانی اعزام خواهد شد.
همچنین جهت كسب اطلاعات تكمیلی، آشنایی با تیم‌های شركت كننده، سوالات فنی و مشاهده ركوردهای ثبت شده می‌توانید به انجمن اختصاصی این مسابقه در وب‌سایت pcnetwork.ir مراجعه نمایید.