نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

گوشی‌های LG برنده 9 جایزه از مسابقات طراحی IF Design و Red Dot

شماره 89 / اخبار / اردیبهشت 1389


تعداد بازدیدکنندگان 3618 بازدید نسخه چاپی

ایتنا - LG اعلام كرد كه 7 مدل از گوشی‌های موبایل این شركت موفق به دریافت 2 جایزه طراحی iF و 7 جایزه Red dot در این سری رقابت‌های جهانی گشته‌اند. این مسابقات همه ساله با حضور شركت‌های معتبر در زمینه طراحی محصولات مختلف برگزار می‌گردد. كسب این جوایز در هر سال نشان می‌دهد كه LG با تلاش بسیار در زمینه تولید گوشی های متنوع برای سلایق مختلف، توانسته است در زمینه طراحی از دیگر رقبای خود سبقت بگیرد.

در این دوره از مسابقات شكلات جدید LG (BL40) با بدنه مشكی پیانویی و صفحه نمایش 4 اینچی HD، و گوشی تمام لمسی Mini (GD880) با بدنه باریك و ابعادی بسیار كوچك، توانستند هر دو جایزه طراحی iF و Red dot را به دست آورده و در مجموع 4 جایزه را از آن خود كنند. 5 جایزه دیگر LG به گوشی های GD900 معروف به كریستال،LX610 معروف به لوتوس 2،GW620 ،GD910 و GV800 اختصاص یافت. مسابقات iF Design و Red dot یكی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین رقابت‌های طراحی شناخته شده در سطح جهان بوده و دارای سیستم داوری استانداردی است. شركت LG از سال 2003 تا كنون هر ساله موفق به كسب جایزه Red dot و از سال 2005 نیز موفق به كسب جایزه طراحی iF گشته است.

در سال گذشته گوشی‌های KF750 معروف به Secret و GD910 توانستند جایزه Red dot و گوشی KC910 معروف به Renoir نیز توانست جایزه طراحی iF را برای LG به ارمغان آورند. مراسم اهدای جوایز Red dot در 5 جولای 2010 در آلمان برگزار و سپس نمایشگاهی از محصولات برتر تا ابتدای ماه آگوست در همان محل برپا می‌شود.