نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

اجرای توافقنامه سطح خدمات اینترنت

شماره 89 / اخبار / اردیبهشت 1389


تعداد بازدیدکنندگان 3238 بازدید نسخه چاپی

 مدیرعامل شركت ارتباطات زیرساخت با اشاره به برداشتن گام‌های موثر در استفاده از فناوری‌های نوین در این شركت بر لزوم توجه جدی به اجرای توافقنامه سطح دسترسی به خدمات اینترنت (SLA ) تاكید كرد. به گزارش مهر، محمود خسروی در مراسم معارفه خود به عنوان مدیرعامل جدید شركت ارتباطات زیرساخت گفت: اولویت شركت ارتباطات زیرساخت فراهم كردن ارتباطی امن و پایدار بوده كه در این میان بحث SLA بیش از پیش اهمیت می‌یابد. وی با بیان اینكه برای استفاده از فناوری‌های جدید در شركت ارتباطات زیرساخت گام‌های موثری برداشته شده است، گفت: از این پس نیز باید همگام با نیازهای جدید حركت كنیم.

خسروی گفت: با توجه به تفكیك شركت مخابرات ایران از مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و در پی آن تفكیك سرمایه‌ها نیاز به مرزبندی‌های جدید احساس می‌شود. وی با تاكید بر اهمیت ایجاد تعامل سازنده با مشتریان یكی از مهمترین مشتریان شركت ارتباطات زیرساخت را اپراتورها عنوان كرد كه باید براساس حفظ حقوق طرفین با آنها رفتار شود. مدیرعامل شركت ارتباطات زیرساخت، خصوصی شدن مخابرات را یك اتفاق مهم خواند و گفت: باید امكانات مورد نیاز اپراتورهای فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تامین شود.

وی با تاكید بر اینكه حجم عظیمی از كار در حوزه زیرساخت ارتباطی كشور وجود دارد افزود: در این راستا باید برنامه‌های پیشین را پیگیری كرد، نیازهای جدید را شناخت و همگام با آن حركت كرد. توسعه تمام اپراتورهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در گرو توسعه شركت ارتباطات زیر ساخت است. محمود خسروی پیش از این معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بود.