نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

كسب سی‌امین تاییدیه VB100% بر روی ویندوز XP سرویس پك ۳ توسط كوییك‌هیل

شماره 89 / اخبار / اردیبهشت 1389


تعداد بازدیدکنندگان 3141 بازدید نسخه چاپی

ایتنا - شركت تكنولوژی‌های كوییك هیل اعلام كرد كه كوییك هیل سی‌امین جایزه VB100% را دریافت كرده است . Quick Heal توانسته با تشخیص همه ویروس‌های منتشر شده در "In-The-Wild" در طی انجام تست‌های مقایسه‌ای بین محصولات آنتی‌ویروس تحسین موسسه ویروس‌شناسی انگلیسی Virus Bulletin را برانگیزد. این جایزه سی‌امین جایزه امنیتی VB100% كوییك هیل و بیست و سومین جایزه بر روی پلتفرم ویندوز و هفتمین تائیدیه بر روی ویندوز اكس‌پی می‌باشد.

این آزمایش بر روی سیستم عامل Microsoft Windows XP SP3 انجام گرفت و نتایج آن در شماره ماه آوریل ۲۰۱۰ مجله Virus Bulletin منتشر شد. سنجای كتكار  مدیرفنی شركت تكنولوژی‌های كوییك‌هیل گفت: «روز به روز تغییرات زیادی در دورنمای امنیت به وجود می‌آید. این تغییرات در تعداد و پیچیدگی مخرب‌ها (Malware) بطور روزانه می‌باشد. با وجود این كوئیك هیل برای محافظت مشتریانش در برابر ویروس‌ها و مخرب‌های مهلك و افزایش یافته شده به سختی كوشش می‌كند. موفقیت كوییك‌هیل در این آزمون سخت نتیجه تلاشهای صادقانه و مخلصانه‌ای است كه همه تیم كوییك‌هیل وقف كردند و تشویق‌های دلگرم كننده و آرزوهای موفقیتی است كه بوسیله مشتریانمان به ما اهداء می‌شود.

تداوم كیفیت در محصولات و خدمات اعتقاد مشتریانمان را به كوییك‌هیل افزایش داده است. ما همه اقدامات پیشگیرانه را در جهت حفظ این اعتقاد انجام خواهیم داد.» برای خرید محصولات كوییك هیل بصورت آنلاین به آدرس http://Shop.Quickheal.ir مراجعه و برای دریافت اطلاعات بیشتر به آدرس http://www.quickheal.ir مراجعه و یا با شماره 3288500-0123 شركت فناوری ارتباطات و اطلاعات فانوس نمایندگی انحصاری محصولات امنیتی كوییك هیل در ایران تماس حاصل فرمایید.