نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

تدوین برنامه برای ارتقای كیفیت شبكه تلفن همراه و اینترنت

شماره 89 / اخبار / اردیبهشت 1389


تعداد بازدیدکنندگان 3227 بازدید نسخه چاپی

مدیر عامل شركت مخابرات ایران از تدوین برنامه‌ای برای ارتقاء كیفیت شبكه اینترنت، تلفن همراه و تلفن ثابت در راستای تامین رضایت مشتركان خبر داد. به گزارش مهر، صابر فیضی با تاكید بر اینكه بر اساس تصمیم مسئولان مخابرات برنامه‌ای برای ارتقاء كیفیت شبكه‌های ارتباطی در حال تدوین است گفت: به همین منظور گروه‌های كارشناسی تعیین شده هم اكنون در حال بررسی وضعیت موجود هستند.
وی با بیان اینكه صاحبان مخابرات ارتقاء كیفیت شبكه را به جدیت پیگیری می‌كنند تا رضایت مشتركان بیش از پیش افزایش یابد خاطرنشان كرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برنامه ارتقاء كیفیت شبكه مخابراتی كشور بعد از خرداد ماه نهایی و اعلام خواهد شد. فیضی با تاكید بر اینكه ارتقاء شبكه شامل تلفن همراه، ثابت و دیتا خواهد شد گفت: در این برنامه یك برنامه ‌زمانبندی شده مشخص برای رسیدن به استانداردهای جهانی از نظر كیفیت شبكه و سرویس‌دهی تدوین می‌شود.

به گفته وی مقرر شده است شبكه‌های سیار، ثابت و دیتا از نظر فنی بررسی و نقاط ضعف آنها مشخص شده و برای برطرف كردن آنها اقدامات لازم انجام شود. مدیرعامل شركت مخابرات ایران اضافه كرد: پاسخگویی به مشتركان به منظور دریافت مشكلات و مسائل موجود نیز پیگیری خواهد شد تا در سریع‌ترین زمان ممكن از سوی تیم‌های كارشناسی پیش‌بینی شده نسبت به رفع آنها اقدام شود.