نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

باز هم وعده: بازسازی و نوسازی شبكه‌های موبایل

شماره 89 / اخبار / اردیبهشت 1389


تعداد بازدیدکنندگان 3032 بازدید نسخه چاپی

رضا تقی‌پور از بازسازی و نوسازی ایستگاه‌های موبایل با هدف ارتقای خدمات‌رسانی خبر داد و گفت: وزارت ارتباطات همواره استانداردها در زمینه تلفن همراه را پایش می‌كند و تلاش می‌كنیم خدمات‌رسانی تلفن همراه ارتقا یابد. رضا تقی‌پور در حاشیه بازدید از منطقه ویژه اقتصادی پیام در گفت‌وگوی اختصاصی با مهر در كرج با بیان اینكه مشكلی در زمینه جذب صنایع به منطقه ویژه اقتصادی پیام نداریم و در این زمینه متقاضی به میزان كافی وجود دارد افزود: در حال حاضر صنایع زیادی متقاضی فعالیت در منطقه ویژه اقتصادی پیام هستند و هر یك از آنها برای شروع فعالیت خود باید شرایط لازم را داشته باشند.

وی ادامه داد: صنایع پیشرفته و صنایع غیرآلاینده همچنین صنایعی كه در راستای صادرات عمل می‌كنند، می‌توانند در منطقه ویژه اقتصادی پیام شركت كنند. این مسئول بیان كرد: نیازی نداریم برای منطقه ویژه اقتصادی پیام تبلیغ كنیم زیرا همانگونه كه گفته شد، در حال حاضر صنایعی وجود دارند كه متقاضی فعالیت در این منطقه هستند. قابلیت واگذاری اینترنت پرسرعت در اكثر نقاط كشور وجود دارد. تقی‌پور در خصوص اینترنت پرسرعت نیز اظهار داشت: در اكثر نقاط كشور قابلیت واگذاری اینترنت پرسرعت وجود دارد كه این امر بسیار مطلوب است. وی ادامه داد: در تلاش برای ارتقای خدمات‌رسانی در زمینه اینترنت پرسرعت هستیم و امیدواریم در سال جدید تعداد مشتركان اینترنت پرسرعت در كشور افزایش یابد.

این مسئول افزود: در زمینه اینترنت در ایران 11 شركت خصوصی فعال هستند و به كمك آنها تلاش می شود تا مشكلات مربوط به اینترنت كاهش یابد. وی در بخش دیگری از سخنان خود نیز عنوان داشت: ایستگاه‌های موبایل با هدف ارتقای خدمات‌رسانی آنها بازسازی و نوسازی می‌شوند. تقی‌پور ادامه داد: استانداردهای موبایل در ایران به استانداردهای بین‌المللی نزدیك شده كه این امر بسیار مطلوب است. وی خاطرنشان كرد: البته تلاش خواهیم كرد تا خدمات رسانی تلفن همراه ارتقا یابد و در این راستا همواره استانداردها را پایش می‌كنیم. این مسئول یادآور شد: این استانداردها در مواردی بالای 91 درصد است كه این امر بسیار مطلوب است و امیدواریم تداوم داشته باشد.