نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

NMH300 Linksys NAS , Media Hub

كاراترین راهكار آرشیو اطلاعاتتعداد بازدیدکنندگان 3543 بازدید نسخه چاپی

امروزه اطلاعات مهمترین دارایی برای كاربران كامپیوتر محسوب می‌شود به همین دلیل حفاظت آن از اهمیت بالایی برخوردار است. این اطلاعات شامل:
▪ فایل‌های اطلاعاتی
▪ نرم‌افزارها
▪ كتب و مجلات الكترونیكی
▪ عكس و فیلم‌های خانوادگی
▪ آلبوم‌های موسیقی و . . .  می‌باشند.

 چنین آرشیوهای اطلاعاتی از ارزش بالایی برخوردار هستند، به همین دلیل باید در فضایی ایمن و محفوظ باقی بمانند. علاوه بر امن نگاه داشتن اطلاعات، مرتب بودن آنها نیز اهمیت بسیار زیادی دارد، چرا كه حجم انبوهی از اطلاعات نامرتب، عملاً دستیابی به بسیاری از داده‌ها را غیرممكن خواهد ساخت. با وجود آرشیوهای اطلاعاتی مرتب، امكان دسترسی و به اشتراك‌گذاری اطلاعات نیز به سرعت ممكن خواهد بود. اینجاست كه Linksys با NMH300 تمام امكانات فوق به همراه بسیاری قابلیت‌های دیگر را در اختیار شما قرار می‌دهد. NMH300 یك NAS (Network Attached Storage) هوشمند است كه با استفاده از قابلیت‌های پیشرفته نرم‌افزاری پیش‌بینی شده در آن، می‌تواند به عنوان یك Media Hub قدرتمند جهت مدیریت سرگرمی‌های دیجیتال در اختیار كاربران شبكه قرار گیرد.

NMH300 می‌تواند 2 هارددیسك با رابط پرسرعت SATA را در خود جای دهد تا شما به هر میزان كه تمایل دارید اطلاعات مورد نظر خود را روی آن ذخیره كنید. علاوه بر این، دو پورت USB هم در این دستگاه پیش‌بینی شده كه به شما امكان می‌دهد با اتصال فلش و یا هارداكسترنال فضای ذخیره‌سازی بیشتری را نیز در اختیار داشته باشید. NMH300 با استفاده از پورت Giga Ethernet می‌تواند اطلاعات شما را با بالاترین سرعت ممكن روی شبكه در اختیار سایر كاربران قرار دهد. علاوه بر قابلیت‌های فوق، نرم‌افزار قدرتمند این دستگاه به شما امكان می‌دهد به ساده‌ترین شكل ممكن نحوه دسترسی و ذخیره اطلاعات در NMH300 را تعیین و از وضعیت داده‌های موجود اطلاع حاصل نمایید.

این نرم‌افزار با امكان شناسایی طیف وسیعی از فرمت‌های صوتی، تصویری و دیتا، می‌تواند به تفكیك تعیین كند كه تا چه میزان از فضا توسط انواع فایل‌ها اشغال شده است. با امكاناتی چون مرتب‌سازی و جست‌وجوی پیشرفته در این نرم‌افزار یافتن مكان هر فایل، در NMH300، در كمترین زمان ممكن برای شما فراهم می‌باشد. مهم‌ترین اقدام برای حفظ امنیت اطلاعات پشتیبان‌گیری منظم از آنها می‌باشد. NMH300 با داشتن نرم‌افزار پیشرفته‌ای كه به صورت اختصاصی برای این كار در اختیار شما قرار می‌دهد، می‌تواند در دوره‌های زمانی منظم از اطلاعات مورد نظر شما روی شبكه پشتیبان تهیه كند. علاوه بر قابلیت پشتیبان‌گیری به صورت نرم‌افزاری،  Linksys روی بدنه NMH300 یك دكمه پیش‌بینی كرده كه با فشار آن پشتیبان‌گیری از اطلاعات شما انجام خواهد شد. قابل ذكر است NMH300 از استانداردهای RAID1 و JBOD و همچنین dlna پشتیبانی می‌نماید.