نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

نسخه‌های جدید راهكارهای سازمانی كسپرسكیتعداد بازدیدکنندگان 3625 بازدید نسخه چاپی

دنیای كامپیوتر و ارتباطات- آزمایشگاه كسپرسكی، شركت پیشرو در ارائه راه‌حل‌های امنیت اطلاعات اعلام كرد نسخه‌های جدید راهكارهای امنیت اطلاعات كسپرسكی برای سازمان‌های كوچك را برای بازار ایران عرضه كرده است.

به گزارش موسسه دیده‌بان آی تی، روابط عمومی كسپرسكی در ایران نسخه‌های جدید Kaspersky Small Office Security با امكانات جدید حفاظت از ایستگاه‌های كاری و فایل سرورها در اختیار كاربران ایرانی قرار گرفته است. بنا بر این گزارش یكی از دغدغه‌های مدیران سازمان‌ها و كسب‌وكارهای كوچك، حفظ امنیت شبكه و سرورها و محافظت از آنها در برابر خطرات دنیای سایبر و اینترنت است.

Kaspersky Small Office Security با امكان نصب، مدیریت و به كارگیری آسان بهترین راهكار در این زمینه می‌باشد. نسخه روزآمدشده این برنامه با موتور جدید آنتی‌ویروس و به كارگیری حداقل منابع سیستمی در كنار بروزشدن آسان پایگاه داده و تحلیل شهودی خطرات، راهكاری مناسب را برای شركت‌های كوچك و متوسط فراهم آورده است.

همچنین مسدودكردن لینك به سایت‌های كلاهبرداری و نظارت كامل بر سیستم‌های پیام‌رسانی فوری (نظیر ICQ و MSN ) از دیگر امكانات این راهكار امنیتی است. بنابراین گزارش Kaspersky Small Office Security در نسخه‌های آماده ارائه می‌شود كه بادارا بودن تنظیمات اولیه، با حداقل تغییرات و بدون نیاز به دانش عمیق در مورد امنیت شبك قابل راه‌اندازی و به كارگیری است.

تارك كازباری، مدیرعامل كسپرسكی خاورمیانه در مورد این محصول جدید می‌گوید: «این راهكار برای حفاظت از دارایی‌های دیجیتالی سازمان‌ها و كسب و كارهای كوچك طراحی شده است. و با حفاظت همه جانبه از سازمان‌ها، باعث می‌شود كه مدیران بتوانند بدون نگرانی‌های امنیتی، روی فعالیت اصلی خودشان متمركز شوند. گفتنی است Kaspersky Small Office Security هم اكنون در خاورمیانه و برخی كشورهای اروپایی قابل تهیه است و با ویندوز هفت و ویندوز سرور۲۰۰۸ سازگار است.

درباره آزمایشگاه كسپرسكی 
آزمایشگاه كسپرسكی ارائه‌كننده نرم‌افزارهای امنیتی و حفاظت از سیستم‌ها در برابر تهدیداتی همچون ویروس‌ها، جاسوس افزارها،  بدافزارها، نفوذگران، كلاهبرداری‌ها و هرزنامه‌ها است. محصولات آزمایشگاه كسپرسكی دارای بالاترین نرخ حفاظت از سیستم‌ها و سریع‌ترین زمان نشان دادن عكس‌العمل در برابر تهدیدات هستند.

این محصولات برای كاربران خانگی، شركت‌های كوچك و متوسط، سازمان‌های بزرگ و كاربران موبایل ارائه می‌گردند. فناوری حفاظتی كسپرسكی همچنین در بسیاری از محصولات و خدمات شركت‌های امنیتی سراسر جهان به كار گرفته می‌شود. لطفا برای كسب اطلاعات بیشتر با روابط عمومی در ایران تماس بگیرید. موسسه دیده­بان آی­تی، روابط عمومی كسپرسكی در ایران تلفن: 88759524 – فكس: 88535875 - پست الكترونیك: kaspersky@didehban.com