نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

كارنما رایانه برندگان نهایی جشنواره نوروزی محصولات كسپرسكی را معرفی كردتعداد بازدیدکنندگان 3643 بازدید نسخه چاپی

دنیای كامپیوتر و ارتباطات- مرحله پایانی قرعه‌كشی جشنواره نوروزی كسپرسكی(ویژه محصولات خانگی) توسط كارنما رایانه برگزار شد.

در این مراسم كه روز جمعه هفتم خرداد ماه در سالن همایش‌های برج میلاد به اتفاق نماینده شركت الحسانی در ایران، نمایندگان فروش كارنما رایانه، مدیران شركت‌ها و نهادها و همچنین خبرنگاران برگزار شد، برندگان سه جایزه اصلی یعنی سفر روسیه برای نفر اول، یك دستگاه اسمارت فون HTC برای نفر دوم و یك دستگاه نت‌بوك سونی برای نفر سوم مشخص شدند.

به گزارش ایتنا در ابتدای این مراسم محمدعلی دره‌شیری مدیرعامل كارنما رایانه پس از خوشامدگویی به حاضرین، با اشاره به ایده برگزاری چنین جشنواره‌ای گفت: این جشنواره با همكاری شركت الحسانی و همچنین نمایندگان فروش ما در ایران از اسفند ماه گذشته آغاز شد و پس از تمدید،  در اردیبهشت ماه به پایان رسید.

این جشنواره با استقبال خوبی از طرف خریداران و نمایندگی‌های ما روبرو شد كه باعث امیدواری بیشتر ما برای برگزاری چنین جشنواره‌هایی شده است. دره‌شیری در ادامه افزود: كارنما رایانه فعالیت خود را از سال 1384 آغاز كرد و هم‌اكنون بسیاری از مراكز دولتی، خصوصی، فروشگاه‌های بزرگ و شركت‌هایIT جزو مشتریان ما هستند.

در ادامه مراسم مهران خوانساری ابیانه نائب‌رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای كشور طی سخنانی با اشاره به روند رو به رشد جایگاه فاوا (فناوری اطلاعات و ارتباطات) در زندگی مردم گفت: مردم، مشتری خدمات الكترونیكی در جامعه امروز هستند و با توجه به سرمایه‌گذاری انجام شده در IT كشور معتقدیم این حوزه، قابلیت و ظرفیت بدل شده به یك صنعت مجزا و سودآور را دارد. 

خوانساری در ادامه با اشاره به ارزش افزوده تولید شده از این صنعت گفت: صنعت IT امروز در كل دنیا به یك صنعت سودآور بدل شده كه از طرفی توانسته رفاه و آسایش را برای مردم جوامع به همراه بیاورد و به خوبی نقش واقعی یك صنعت را ایفا كند.

نائب‌رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای كشور در ادامه افزود: در كشور ما دولت مشتری بزرگ IT و خدمات آن است و علاقه این مشتری به گسترش خدمات الكترونیكی در جامعه است، پس فضای خوبی برای شركت‌ها برای كسب و كار وجود دارد تا بتوانند فعالیت كنند. 

خوانساری در ادامه با اشاره به نموداری از آمادگی الكترونیكی كشورهای مختلف جهان و ایران گفت: در این نمودار آمادگی الكترونیكی مردم ایران 21/6 از 10 است كه رقم بسیار خوبی است. اما متاسفانه میزان بهره‌مندی آنان از خدمات الكترنیكی عدد 26/0 كه این نشان دهنده شكاف بزرگی در كشور ماست و از طرفی نشان دهنده تفاوت زیادی در میزان عرضه و تقاضاست.

در ادامه مراسم قرعه‌كشی جشنواره نوروزی كسپرسكی علیرضا صالحی قائم مقام كمیسیون افتای سازمان نظام صنفی و مدیرعامل موسسه دیده‌بان آی تی گفت: موسسه دیده‌بان، مسئول روابط عمومی كسپرسكی در ایران است و كسپرسكی با درك اهمیت جایگاه روابط عمومی در بازار فروش محصولات، تلاش كرده تا از خدمات روابط عمومی در ایران نیز بهره بگیرد.

به همین سبب این موسسه كار روابط عمومی كسپرسكی را در ایران بر عهده گرفت.  مدیرعامل موسسه دیده‌بان آی تی در ادامه افزود: سه سال است كه موسسه، كار روابط عمومی كسپرسكی را با 2 هدف مهم انجام می‌دهد: استفاده از نرم‌افزارهای آنتی ویروس در جامعه و ارتقای امنیت شبكه و اطلاعات كشور و تلاش برای توسعه كانال فروش، كه این دو از اهم اهداف موسسه بوده است. 

صالحی در ادامه اظهار كرد: با كمك همكاران و نمایندگانی چون كارنما رایانه برای فروش كسپرسكی توانسته‌ایم حركت خوب و قوی را در بازار ایران شروع كنیم و سهم خوبی را نیز در این بازار كسب كنیم. مدیرعامل موسسه دیده‌بان IT در ادامه اظهار كرد: آقای یوجین كسپرسكی به عنوان مدیر عامل برتر سال 2009 در حوزه امنیت انتخاب شد و این شركت در بازار با داشتن 1700 نفر پرسنل در 5 دفتر منطقه‌ای در سطح جهان فعالیت می‌كند.

در ادامه مراسم قرعه‌كشی، علیرضا احمدی رئیس هیئت مدیره و مدیر مهندسی فروش مجموعه كارنما رایانه ضمن اشاره به اهداف برگزاری چنین برنامه‌هایی توسط كارنما رایانه به معرفی اجمالی شركت كسپرسكی و محصولات تولیدی این شركت در حوزه امنیت پرداخت. 

در ادامه مراسم، قرعه‌كشی انجام شد و آقای میرپرهام فتاحی به عنوان برنده سفر روسیه و دیدار از لابراتوار كسپرسكی، آقای منبتی به عنوان برنده یك دستگاه اسمارت فون HTC و خانم مریم انوری به عنوان برنده یك دستگاه نت‌بوك سونی معرفی شدند. 

همچنین در بخش دیگری از مراسم از هفت نماینده برتر تهران و شهرستان كارنما رایانه با اهدای تور جزیره كیش تقدیر به عمل آمد و همچنین به 9 نفر از افراد كه در مراسم قبلی بعنوان 12 نفر كاندیدای 3 جایزه اصلی انتخاب شده بودند، نسخه اوریجینال برنامه WinZip اهدا شد. میهمانان شركت كارنما رایانه در ادامه و بعد از صرف نهار به دعوت مدیران كارنما رایانه به عنوان حسن ختام مراسم از برج میلاد دیدن كردند.