نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

همكاری LG و كمپانی Fox قرن بیستم در نمایش فیلم Avatar و عرضه گوشی شكلات جدید LGتعداد بازدیدکنندگان 3281 بازدید نسخه چاپی

شركت LG با همكاری كمپانی Fox گوشی شكلات جدید خود را به همراه نمایش آنونس فیلم جدید Avatar ساخته جیمز كامرون معرفی كرد. این گوشی جدید و ساده در چهارم نوامبر سال گذشته ابتدا در هنگ كنگ عرضه شد. در بیانیه ال جی آمده است:"این همكاری جدید نگاهی به آینده دنیای سرگرمی دارد، جایی كه تولید كنندگان و عرضه كنندگان دست در دست هم ،شرایطی را برای هر مصرف كننده مهیا می كنند كه تنها مختص تماشاچیان پرده های سینما نباشد. Avatar به عنوان یكی از برترین فیلم های سال سینمای جهان,همانند دیگر فیلمهای جیمز كامرون، دارای گرافیك نمایشی بسیار بالایی بوده و صحنه های زنده اكشن و فضاهای واقعی دارد.همچنین این فیلم از شخصیت های 3D با انیمیشن CG برخوردار می باشد كه پرده سینما را به یك دنیای عجیب تبدیل می كند."

شكلات جدید LG علاوه بر داشتن طرح اولیه گوشی شكلات قدیمی، تغییراتی نیز در طراحی آن ایجاد كرده است. LG سعی كرده ایده های متداول در طراحی گوشی را كنار گذاشته و با طراحی متفاوت كیفیت و زیبایی این شكلات جدید را ارتقاء دهد. صفحه نمایش منحصر به فرد 4 اینچی و عریض این گوشی یك تجربه متفاوت را در نمایش فیلم ها با رزولوشن معادل 21:9 ،كیفیت شفاف و وضوح تصویر عالی HD در اختیار شما قرار می دهد. این ویژگی ها سبب شد كه شكلات جدید ال جی برای این همكاری توسط FOX انتخاب گردد.

در بیانیه ال جی همچنین آمده است:"LCD واید این گوشی و قابلیت های آن، بهترین مكان برای تماشای پیش پرده فیلم Avatar است. نمایش فیلم هنگام عرضه این گوشی در آسیا و همكاری LG وFox  در این زمینه باعث شده كه این دو كمپانی در گسترش ارتباط بین تلویزیون و بازار تجارت جهانی نقش مهمی داشته باشند." شكلات جدید LG هم اكنون در بازار ایران در دسترس است. شما می توانید در همین شماره مرور ویژگی های این گوشی را مطالعه كنید.