نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

N97 در راه ایرانتعداد بازدیدکنندگان 3652 بازدید نسخه چاپی

دنیای كامپیوتر و ارتباطات- دفتر نمایندگی شركت نوكیا در ایران، در نشستی با روزنامه‌نگاران به معرفی ویژگی‌های گوشی مدل N97 پرداخت. در این نشست كه با حضور «علیرضا شفیع‌پور» مدیركل نوكیا در ایران، «امیر سلیمی» مدیر محصولات نوكیا در ایران و «وحید كاظمی نجف‌آبادی» مدیر بازاریابی نوكیا در ایران برگزار شد، توانمندی‌های گوشی N97 به ویژه صفحه نمایش عریض 5/3 اینچی لمسی كشویی كه با زاویه 30 درجه به نسبت گوشی و به صورت كشویی در مقابل كاربر قرار می‌گیرد، صفحه كلید كامل QWERTY كه به صورت كشویی در زیر گوشی جای گرفته است، قابلیت شخصی‌سازی صفحه اصلی گوشی با كمك Widgetها، حافظه داخلی و قابل افزایش تا 48 گیگابایت، دوربین 5 مگاپیكسلی و امكان اتصال ساده به اینترنت، معرفی گردید.

در ادامه نشست نمایندگان نوكیا به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ گفتند. وحید كاظمی نجف‌آبادی ضمن اعلام این نكته كه نوكیا برای تبلیغات و بازاریابی N97 بر نامه‌های گسترده‌ای را تدارك دیده است برخی از امكانات ویژه كاربران ایرانی بر روی N97 را قرار دادن موسیقی ایرانی و یك بازی ایرانی از پیش بارگزاری شده بر روی گوشی اعلام كرد و افزود این گوشی با قیمتی در حدود 700 دلار آمریكا به بازار عرضه خواهد شد.

علیرضا شفیع‌پور مدیركل نوكیا در ایران در ادامه افزود:  «نخستین گوشی N97 از منطقه خاورمیانه و آفریقا به بازار جهان عرضه خواهد شد و ایران جزو نخستین كشورهایی خواهد بود كه N97 در آن به بازار خواهد آمد. وی ادامه داد ارسال این گوشی به طور همزمان برای ایران و برخی دیگر از كشورهای منتخب در منطقه خاورمیانه و آفریقا انجام خواهد گرفت هرچند كه با توجه به پیچیدگی‌های فرآیند  ترخیص كالا در ایران ممكن است زمان عرضه واقعی این گوشی به بازار ایران كمی دیرتر از سایر كشورها باشد. شفیع‌پور زمان تقریبی ورود N97 با بازار خاور میانه را هفته اول ماه ژوئن اعلام كرد. وی در پاسخ سئوالی در خصوص وجود نقشه‌های شهرهای ایران بر روی گوشی‌های نوكیا بدون ذكر جزئیات اعلام كرد به زودی اخبار خوبی در این خصوص اعلام خواهد گردید.

همچنین در پاسخ به سئوالی در خصوص نمایندگان رسمی نوكیا در ایران شركت‌های اركان ارتباطات، الوطنی و شركتی دیگر كه در حال تكمیل مراحل اخذ نمایندگی از نوكیا در ایران می‌باشد به عنوان نمایندگان رسمی این شركت در ایران معرفی گردیدند. مدیركل نوكیا در ایران سایر شركت‌ها از جمله شركت اتصالات را نمایندگان غیرفعال این شركت اعلام نمود.