نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

تجربه جدیدی از گوشی‌های هوشمند با Samsung Waveتعداد بازدیدکنندگان 3711 بازدید نسخه چاپی

دنیای كامپیوتر و ارتباطات- Samsung Electronics به عنوان یكی از سازندگان اصلی تلفن ‌همراه، تلفن همراه Samsung Wave (مدل S8500) را معرفی كرد. این اولین تلفن همراه شركت سامسونگ است كه براساس پلتفرم جدید و Open source این شركت با نام Samsung bada و با هدف ارائه Smart phone برای تمام سلیقه‌ها طراحی شده است.

Wave صفحه‌نمایش Super AMOLED با اندازه 3/3 اینچ دارد كه می‌تواند تصاویر را به صورت كاملاً واقعی نمایش دهد. بخش Social Hub روشی برای جمع‌آوری و گرد‌آوردن تمامی تماس‌ها ارتباطات شما خواهد بود و TouchWiz 3.0 نیز رابط كاربری بسیار انعطاف‌پذیر و با قابلیت شخصی‌سازی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

پردازنده سریع Wave اجرای روان برنامه‌ها را تضمین كرده و ویژگی Multi Tasking قابلیت‌های مختلف چند‌رسانه‌ای را همواره در دسترس شما قرار می‌دهد. قابلیت‌های Wave، كارایی بالا، ایجاد تغییرات دلخواه در بخش‌های مختلف و نحوه اتصال به دنیای اطراف را در اختیار كاربران قرار می‌دهد.

این تلفن همراه تمام لمسی از ماه آوریل سال 2010 در تمام دنیا در دسترسی خریداران خواهد بود. JK Shin مدیر بخش ارتباطات همراه در شركت سامسونگ در‌این باره گفت: «Wave در راستای برنامه‌ها و قول‌های ما برای ارائه یك Smart Phone كه قابلیت‌های فراوان خلاقانه و ارتباطی مختلف را فراهم كند تولید شده است.

در Wave چشم‌انداز ما در ارائه یك پلتفرم به حقیقت پیوسته است و برای اولین بار برنامه‌نویسان برای ساخت نرم‌افزار‌های مختلف برای چندین پلتفرم و با امكان استفاده روی مجموعه‌ای گسترده از دستگاه‌ها، آزادی عمل خواهند داشت. در Wave همكاران برنامه‌نویس ما اقیانوسی از فرصت‌ها را در اختیار دارند كه توسط پلتفرم bada و فناوری دستگاه‌های ما تأمین شده است.»