نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

Eee Pad اسوس در كامپیوتكس رونمایی شدتعداد بازدیدکنندگان 3418 بازدید نسخه چاپی

ایتنا- پس از ادعاهای مدیران اسوس مبنی بر محبوبیت تبلت نو رسیده‌شان نسبت به iPad اپل و مدت‌ها بحث درباره آن، بالاخره در كامپیوتكس 2010 تایوان، اسوس این محصول را كه با نام Eee Pad شناخته می‌شود رونمایی كرد و تعدادی از ویژگی‌های آن را نیز معرفی كرد.

به گزارش تی- مدیا، محصول یاد شده در دو مدل معرفی شده است. مدل اول كه با نام تجاری EP101TC شناخته می‌شود از صفحه نمایشی 10 اینچی برخوردار است و سیستم عامل Windows Embedded Compact 7 را اجرا می‌كند و مدل دوم با نام تجاری EP121 به پردازنده مدل دوم Intel Core 2 Duo، صفحه نمایش 12 اینچی و ویندوز هفت ویرایش Home Premium مجهز است.

اسوس تبلت‌های خود را برای مصارفی هم چون پخش‌كننده مالتی‌مدیا، كتاب‌خوان، گشت‌وگذار در وب طراحی كرده كه با كیبرد مجازی ویندوز هفت می‌توان آن را یك كامپیوتر كامل خواند. از دیگر امكانات این محصول می‌توان به وب‌كم، پورت USB، خروجی HDMI، كارت‌خوان SD و طول عمری 10 ساعته باتری اشاره كرد كه امكانات یاد شده تبلت فوق را یك سر و گردن بالاتر از آی‌پد قرار می‌دهد.

به نظر می‌رسد این تبلت در سال 2010 عرضه نخواهد شد و اسوس برای عرضه كردن این تبلت با قیمت 399 تا 449 دلار در سال 2011 برنامه‌ریزی كرده است.