نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

Riverbed وارد سبد شبكه گستر شدتعداد بازدیدکنندگان 3471 بازدید نسخه چاپی

ایتنا- سمینار امنیت و بهینه‌سازی شبكه برگزار شد. این سمینار كه به همت شبكه گستر در هتل استقلال تهران برپا شده بود شاهد حضور كارشناسان و متخصصان حوزه امنیت و شبكه بود. در خلال این سمینار محصول جدیدRiverbed معرفی شد.

این محصول كه به تازگی در سبد محصولات شبكه گستر جای گرفته است، در واقع به منظور بهینه‌سازی شبكه‌های گسترده (WAN Optimization) و شتاب‌دهنده نرم‌افزارهای كاربردی (Application Acceleration) مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در این سمینار فرخ خویلو، مدیرعامل شركت شبكه گستر به برتری‌های فنی این محصولات نظیر امكان مدیریت پهنای باند، امنیت ارتباطات wan، امكان پردازش و شتاب دادن به اطلاعات SSL و HTTPS ، بهینه‌سازی عملكرد MICROSOFT EXCHANGE، امكان رمزگذاری كلیه اطلاعات موجود بر روی دستگاه‌ها، تهیه گزارش‌های متنوع گرافیكی از بهینه‌سازی شبكه و دیگر قابلیت‌های متنوع این محصولات پرداخت.

همچنین یكی از مدیران شركت FVC امارات كه نمایندگی محصولات Riverbed را در خاورمیانه دارد، در این سمینار حضور یافته و خبر از مشاركت مستقیم با شبكه گستر در ارائه خدمات این محصولات در ایران داد. در این سمینار، همچنین دو محصول امنیتی جدید شركت Astaro با نامهایRED ASTARO و WIFI ASTARO معرفی شد.

به گفته فرخ خویلو، مدیرعامل شركت شبكه‌گستر كه نمایندگی رسمی شركت Astaro را در ایران دارد، محصول جدید Astaro RED را مناسب شركت‌ها و سازمان‌هایی دانست كه دارای شعب و دفاتر فراوان در سطح كشور و یا حتی در جهان هستند.

به گفته وی، این محصول تحول بزرگی در تامین امنیت دفاتر استانی، شعب و نمایندگی‌ها با كمترین سرمایه‌گذاری اولیه و هزینه‌های نگهداری بعدی ایجاد خواهد كرد.

گفتنی است Astaro پنجمین سال حضور خود را در بازار محصولات امنیت ایران به واسطه شبكه‌گستر تجربه می‌كند و طرح‌های فروش جالبی را به این مناسب اعلام كرده است. از جمله این طرح‌ها می‌توان از طرح جایگزینی فایروال‌های سیسكو PIX قدیمی در كشور یاد كرد.