نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

جشنواره ۹۰ ال جی،۹۰ روز هیجان،۹۰ برنده

آنلاین / 3 اسفند 1389


تعداد بازدیدکنندگان 1831 بازدید نسخه چاپی

دنیای كامپیوتر و ارتباطات- جشنواره نود ال‌جی از 7 بهمن 1389 تا 7اردیبهشت 1390 برگزار می‌شود.

جشنواره نود، جشنواره نود روزه ال جی برای خرید كالاهای صوتی و تصویری می‌باشد كه در آن ۹۰ جایزه ارزشمند همراه با كارت‌های هدیه نقدی تا مبلغ ۹ میلیون و پانصد هزار ریال قرار دارد.
 
به گزارش دنیای كامپیوتر و ارتباطات، آقای بنیامین دارمی "معاون بازاریابی محصولات صوتی تصویری ال‌جی" در مورد برگزاری این جشنواره گفت: استقاده از تجربه‌ها باعث شده كه امروز ما این جشنواره را با قدرت بیشتر و بر اساس شرایطی مناسب برای مصرف كننده برپا كنیم.

در سال‌های قبل هنگام خرید محصولات در جشنواره‌ها معمولا هدیه‌ای كه روی كالاها قرار داشت؛ حس نه چندان خوبی برای خریدار ایجاد می‌كرد كه شاید این یك امر برای خالی كردن انبار باشد و در برخی موارد سوء استفاده‌هایی هم از طرف فروشندگان دیده می‌شد كه هدیه را عوض می‌كردند یا حتی اعلام نمی‌كردند.

از طرف خریدار هم همیشه این حس بود كه شاید فرمی كه برای قرعه‌كشی پر می‌كند، هیچگاه به دست مسوولان مربوطه نرسد.

از این رو شركت ال‌جی با حذف كردن كلیه مراحل كاغذی و جایگزین كردن فرستادن پیام كوتاه یا SMS این حس را برای خریدار از بین می‌برد.

خریدار در هنگام خرید كافی است شماره موبایلی را در فاكتور خرید خود ذكر كند و در پایان خرید عدد ۹۰ را به شماره ۳۰۰۰۹۶۸۵ ارسال كند و سیستم پس از دریافت این پیام، یك پیام مبنی بر دریافت آن را به فرستنده بر می‌گرداند، كه معنی آن این است كه شما در قرعه كشی شركت داده می‌شوید.

خریدار بنا به خرید خود امتیازهای متفاوتی در قرعه كشی خواهد داشت:
سینمای خانگی: ۲ امتیاز
سینمای خانگی بلوری: ۳ امتیاز
تلویزیون ۳۲ و ۳۷ اینچ: ۳ امتیاز
تلویزیون ۴۲: ۴ امتیاز
تلویزیون ۴۷ و ۵۰ اینچ: ۵ امتیاز
و تلویزیون سایز بالاتر: ۶ امتیاز
دومین اقدام ارزشمند این جشنواره جایگزین كردن كارت‌های هدیه پارسیان به جای هدیه همراه كالا می‌باشد.
 
امسال ال جی با همكاری بانك پارسیان برای كسانی كه یك تلویزیون LED و سینما خانگی را همزمان خریداری كنند، كارت‌های هدیه از ۱۰۰ هزار تومان تا ۹۵۰ هزار تومان هدیه می‌دهد.

كسانی كه اقدام به خرید یك تلویزیون LED و سینمای خانگی كنند، هنگام نصب تلویزیون مسوول مربوطه یك كارت هدیه به خریدار می‌دهد و خریدار كافی است كه LED۹۰ را به شماره ۳۰۰۰۹۶۸۵ ارسال و نهایتا كارت تا ۷۲ ساعت بعد شارژ می‌شود.

مبلغ شارژ كارت تقریبا برابر با ۱۰ درصد مبلغ خرید می‌باشد. به عنوان مثال با خرید یك تلویزیون LED به مبلغ ۸۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان و یك سینمای خانگی به مبلغ حدود ۱۰۰ هزار تومان كارت هدیه خریدار ۱۰۰ هزار تومان شارژ می‌شود.

نود جایزه
جایزه‌های این دوره شامل موارد زیر می‌باشد:
۲ دستگاه مرسدس بنز
۴۴ مجموعه جهزیه
۴۴ عدد تلویزیون سه بعدی
خرید ویژه ال جی
با خرید تلویزیون سه بعدی ۵۵ اینچ ال جی جایزه‌های زیر را هم ببرید :
یك دستگاه بلوری رایگان
یك عدد فیلم سه بعدی مستند Space station
۲ عدد عینك سه بعدی
شانس شركت در قرعه كشی ۹۰ جایزه
و در صورت خرید یك سینمای خانگی ساده یك كارت هدیه به ارزش ۹۵۰ هزار تومان هدیه می‌گیرد.
 

زمان جشنواره و زمان قرعه كشی
این جشنواره نود روز و از ۷ بهمن تا ۷ اردیبهشت می‌باشد و كسانی در قرعه كشی شركت می‌كنند كه نهایتا تا ۱۷ اردیبهشت اقدام به نصب تلویزیون خود كرده باشند. قرعه كشی نهایتا تا پایان خرداد ماه برگزار می‌شود.