نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

كامپیوتر فشرده اسوس معرفی شد

آنلاین / 22 فروردین 1390


تعداد بازدیدکنندگان 1615 بازدید نسخه چاپی

دنیای كامپیوتر و ارتباطات- یكی از سری محصولاتی كه به تازگی مورد توجه كاربران قرار گرفته است كامپیوترهای رو میزی در اندازه های كوچك است كه در این میان  EBOX‌های ایسوس با استقبال زیادی روبرو شده اند.

این سری از محصولات به كامپیوترهای كوچكی اطلاق می‌شوند كه دارای قدرت مناسبی هستند و كاربران قادر خواهند بود تا به راحتی آن را حمل كنند. یكی از مدل‌های پرطرفدار این سری از محصولات EB1007 است.

این مدل علاوه بر اینكه از كارایی مناسبی برخوردار است دارای قیمت بسیار مناسبی نیز است. پردازنده این دستگاه INTEL Atom D410 است و از یك گیگابایت حافظه DDR2-800 بهره می‌برد كه تا چهار گیگابایت قابل افزایش است. ایسوس در این محصول از یك هارددیسك 160گیگابایتی  استفاده كرده است كه می‌توان آن را با مدل 320 گیگابایتی تعویض كرد. این دستگاه از لحاظ پورت‌های ورودی و خروجی در شرایط بسیار اید‌ه‌الی به سر می‌برد و وجود پورت‌هایی مانند USB 2.0، شبكه، خروجی D-SUB، پورت e-SATA و همچنین سوكت‌3.5 میلی‌متری ورودی و خروجی صدا گویای این موضوع است.

همچنین این دستگاه دارای كارت‌شبكه بی‌سیم با استاندارد 802.11 b/g/n است. گفتنی است همراه با این دستگاه ماوس و صفحه كلید بی‌سیم و تجهیزات استاندارد نصب روی مانتیور عرضه می‌شود. این دستگاه ابعادی برابر با 9/26×178×222 و وزنی حدود 1.1 كیلوگرم دارد.