نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

یك دهه همكاری با ایران تله‌كامتعداد بازدیدکنندگان 2709 بازدید نسخه چاپی

* لادن ملكی- در سال 1379 برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی - ایران تله كام در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز گردید و من توفیق آن را داشتم كه از دوره اول مدیریت پروژه برگزاری نمایشگاه ایران تله كام را تا به امروز به عهده داشته باشم.

سال آغاز برگزاری نمایشگاه ایران تله كام و مصادف شدن آن با آغاز به كار نشریه دنیای كامپیوتر و ارتباطات بهانه‌ای شد برای آشنایی این دو گروه با هم و همكاری نزدیكی كه به لطف خدا تا به امروز ادامه یافته است.

به عنوان فردی كه از شماره‌های نخستین، توفیق آشنایی با نشریه و مدیر مسئول محترم آن را پیدا كردم در طی این سال‌ها شاهد ارتقاء سطح كیفی و محتوایی دنیای كامپیوتر و ارتباطات بوده و ضمن همكاری مستمر نشریه با نمایشگاه ایران تله كام، همواره خواننده آن نیز بوده‌ام.

در اینجا فرصت را مغتنم می‌شمارم تا به بهانه چاپ صدمین شماره دنیای كامپیوتر و ارتباطات از طرف خودم و همكارانم از زحمات تیم اجرایی نشریه به ویژه مدیرمسئول محترم جناب آقای اروج‌زاده و همكاری صمیمانه‌ای كه در زمینه برگزاری نمایشگاه ایران تله كام با ما داشته‌اند، تشكر و قدردانی ویژه به عمل آورده و توفیق و پیشرفت روزافزون مدیران و دست‌اندركاران نشریه دنیای كامپیوتر و ارتباطات از درگاه ایزد متعال مسئلت نمایم.

* دبیر اجرایی نمایشگاه ایران تله‌كام