نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

نشریه، آموزش، فرهنگ‌سازیتعداد بازدیدکنندگان 2770 بازدید نسخه چاپی

* بهناز آریا- فرهنگ‌سازی از آن دسته فعالیت‌هایی‌ست كه تا درگیر آن نبوده باشید، از سختی‌های آن با خبر نخواهید بود. از آنجا كه فرهنگ‌سازی جزء لاینفكی است از مقوله آموزش، من به عنوان مدیر آموزش مؤسسه كهكشان نور كه مؤسسه‌ایست هم سن و سال مجله وزین شما، درك كاملی  از سختی‌های كار شما داشته و به مشكلات كارتان واقفم.

هر نشریه‌ای، با تك‌تك اخبار، مقالات و حتی آگهی‌های خود، ابزار بسیار مهمی در امر فرهنگ‌سازی در جامعه  قلمداد می‌گردد. حال اگر این فرهنگ‌سازی در مبحث فناوری اطلاعات باشد كه هر روز در حال تغییر و تحول و دگرگونی‌ست، چه بسا راه پیش رو سخت‌تر!

در صدمین شماره از مجله دنیای كامپیوتر و ارتباطات به شما خسته نباشید می‌گویم و تشكر می‌كنم نه فقط به دلیل این همه تلاش مؤثر و نه فقط به این دلیل كه سهم بسزایی از این فرهنگ‌سازی را به عهده گرفتید، بلكه به این دلیل كه همچنان ادامه دادید و هرگز ناامید نگشتید! تشكر می‌كنم كه با همه سختی‌هایی كه در این راه متحمل می‌شوید و با همه فراز و نشیب‌ها، همچنان به حضور خود و به تلاش بی‌وقفه خود ادامه می‌دهید.

نسل آینده ایران نیازمند آموزش، تعلیم و تعلم و فرهنگی‌ست شایسته ایرانی. ما به عنوان بخشی از بازوی آموزش این سرزمین، رسالت مهمی بر عهده داریم. رسالتی كه در طی سال‌ها، نیاز به تلاش و همت بیشتری داشته و هر روز باید در اندیشه بهتر شدن باشیم.

اندیشه‌ای كه به یقین در طی این صد شماره، دغدغه اصلی ماهنامه دنیای كامپیوتر و ارتباطات بوده است. اجر این همت بلند نیز در پرورش نسلی تجلی می‌یابد كه مایه افتخار ایران زمین باشد. به این امید كه روزی به جای صدمین شماره، صدمین سال تلاش بی‌وقفه‌تان را در راه فرهنگ‌سازی ایرانمان جشن بگیرید.

* مدیر آموزش مؤسسه كهكشان نور