نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

تجربه جدید سامسونگ برای سیستم‌های چندمانیتوریتعداد بازدیدکنندگان 3330 بازدید نسخه چاپی

مانیتور‌های مبتكرانه و ممتاز سری MD سامسونگ تجربه جدیدی از صفحه نمایش چندتایی در بازی‌ها، سرگرمی‌های مختلف، كاربردهای اداری و غیره ایجاد می‌كند.

شركت سامسونگ الكترونیك، به عنوان یكی از مهم‌ترین شركت‌های پیشتاز در زمینه رسانه‌های دیجیتال و فناوری‌های دیجیتال، اعلام كرد كه قصد دارد در ماه ژوئن امسال مانیتورهای SyncMaster سری MD خود را در سراسر دنیا عرضه كند.

مانیتور 23 اینچ به كار رفته در این مجموعه، كه جایزه نوآوری نمایشگاه CES را از آن خود كرد، مختص استفاده در سیستم‌های چندصفحه‌ای طراحی شده و به صورت تكی و یا در مجموعه‌های سه یا شش‌تایی و با پایه مخصوص به مشتریان عرضه خواهند شد. این مجموعه به طور خاص برای گیمر‌های حرفه‌ای و كسانی كه همزمان با برنامه‌های تجاری مختلفی سر و كار دارند در نظر گرفته شده است و با استفاده از فناوری Eyefinity شركت ATi، یك راه حل ارزان‌قیمت برای داشتن یك صفحه نمایش بزرگ در خانه یا محل كار خواهد بود.

Matt Skynner  مدیر عامل شاخه گرافیك شركت AMD در این باره گفت: «به كمك فناوری Eyefinity شركت AMD، اولین قدم در فراهم ساختن محیطی تازه و كاربردی از سیستم‌های چند مانیتوری را برای بازی‌های ویدئویی و مشتاقان كارهای خلاقانه برداشته است.»

او افزود: «با همكاری سامسونگ، ما توانسته‌ایم فناوری خود را با صفحه‌نمایش‌های كیفیت بالای این شركت تركیب كرده و یك تجربه تازه از كار با صفحه‌نمایش‌های بزرگ را برای كاربران كامپیوتر ایجاد كنیم. قاب باریك و كیفیت تصویر بالای مانیتور‌های سری MD بهترین گزینه در كنار فناوری Eyefinity هستند.»

ضخامت قاب اطراف صفحه‌نمایش در سری MD، تنها 6/7 میلی‌متر است (كه حدود یك سوم ضخامت قاب‌های به كار رفته در صفحه‌نمایش‌های مشابه دیگر است). بدین ترتیب ضخامت قاب‌ها در زمان ایجاد یك تصویر بزرگ در چند صفحه نمایش، چندان به چشم نخواهد آمد.

همچنین این سری اولین مانیتور‌هایی هستند كه تصاویری بسیار با كیفیت و با دقت 2160×5760 پیكسل با كنتراست ثابت 1 به 3000 را برای گیمرهای كه می‌خواهند به محیط بازی، تسلط بیشتری داشته باشند و همچنین افرادی كه می‌خواهند همزمان با چندین نرم‌افزار كار كنند به ارمغان می‌آورد. همچنین انعطاف‌پذیری پایه مخصوص این مانیتورها این امكان را فراهم می‌كند تا بتوان به سادگی و بر حسب نیازی كه وجود دارد، مانیتورها را به صورت افقی یا عمودی در كنار یكدیگر قرار داد