نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

سایبروم، مدل جدید UTM بی‌سیم خود را عرضه كردتعداد بازدیدکنندگان 3324 بازدید نسخه چاپی

سایبروم، مدل جدید UTM بی‌سیم خود را با نام CR15wi به بازار عرضه كرد.

شركت Cyberoam به عنوان بخشی از مجموعه شركت‌های Elitecore Technologies به تازگی جدیدترین محصول خود را معرفی كرده است.

این دستگاه UTM جدید كه CR15wi نام دارد، از محصولات امنیتی شبكه به حساب می‌آید كه به Access Point بی‌سیم داخلی مبتنی بر استاندارد 802.11 n/b/g نیز مجهز است. ضمن اینكه از تكنولوژی MIMO نیز پشتیبانی می‌كند و می‌تواند تا لایه 8 دسترسی (Access Point) مجازی در شبكه را نیز مدیریت كند.

این دستگاه همچنین می‌تواند دامنه گسترده‌ای از قابلیت‌های امنیتی UTM را در شبكه‌های بی‌سیم محلی (WLAN) خانگی و اداری تحت پوشش قرار داده و همچنین ارتباط با اینترنت را مدیریت كند.

بر اساس این گزارش یكی از دغدغه‌های اصلی كاربران شبكه بی‌سیم این روزها خطر نفوذ به شبكه و سوءاستفاده از اطلاعات سیستم‌های موجود در شبكه است. از این رو سایبروم محصول CR15wi را برای ارتقای سطح ایمنی كاربران این دست از شبكه‌ها معرفی كرده است.

دستگاه یاد شده نه تنها امكان دسترسی و اتصال ساده شبكه بی‌سیم را فراهم می‌كند، بلكه از سیستم نوینی جهت شناسایی كاربران در لایه هشتم شبكه برای ارتقای امنیت بهره می‌برد. این قابلیت به مدیر شبكه اجازه می‌دهد كه از این سیستم برای شناسایی كاربران شبكه استفاده كند و دسترسی آنها به شبكه را طبق دستورالعمل‌های امنیتی مورد نظر خود مدیریت كند.