نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

شركت IOLO نرم‌افزار امنیتی System Mechanic را عرضه كردتعداد بازدیدکنندگان 3453 بازدید نسخه چاپی

آنتی‌ویروس‌ها مدت هاست كه به عنوان سپر دفاعی رایانه‌های شخصی میهمان سیستم‌های ما هستند و وظیفه محافظت رایانه‌های ما در مقابل ویروس‌ها و نرم‌افزارهای مخرب را به عهده دارند. اما گاهی اوقات وجود تنها یك آنتی‌ویروس برای كاربرانی كه زیاد با اینترنت و فضای مجازی سروكار دارند كفایت نمی‌كند و آنها مجبورند تا یك نرم‌افزار محافظتی دیگر جهت جلوگیری از نفوذ و سوءاستفاده هكرها نیز بر روی سیستم خود داشته باشند.

استفاده از نرم‌افزارهای اینچنینی مفید و بعضاً ضروری است. اما به دفعات پیش آمده است كه كاربران از سرعت پایین سیستم خود پس از نصب این نرم‌افزارها گله‌مند بوده‌اند.

در كنار این نرم‌افزارهای امنیتی كه عموماً كند شدن سیستم را نیز به ارمغان می‌آورند، نرم‌افزارهای دیگری نیز هستند كه وظیفه افزایش سرعت و كارایی سیستم عامل و به تبع آن رایانه را بر عهده دارند كه اصطلاحاً Tune-up نامیده می‌شوند.

غیر از نرم‌افزارهای امنیتی ارائه شده توسط این شركت كه قابلیت‌های امنیتی نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس و آنتی‌اسپای را به شكل جدیدی برای كاربران تامین می‌كنند و كمترین تاثیر را در كاهش سرعت سیستم برجای می‌گذارند، در كنار نرم‌افزار امنیتی System Shield شركت IOLO نرم‌افزار Tune up این شركت با نیز با نام System Mechanic نیز از طریق راهكارهای مورد اشاره در نرم‌افزارهای Tune up و البته به كمك چندین راهكار جدید از كند شدن سیستم پس از مدتی استفاده نیز جلوگیری می‌كنند و باعث حفظ كیفیت و سرعت سیستم در استفاده‌های طولانی مدتی می‌شود.