نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

نایب قهرمانی تیم اوركلاكینگ ایران در آسیا و آفریقاتعداد بازدیدکنندگان 3187 بازدید نسخه چاپی

تیم اوركلاكینگ ایران، موفق به كسب مقام دومی در مسابقات انتخابی اوركلاكینگ GOOC 2010 گیگابایت شد.

مسابقات Gigabyte GOOC، بزرگ‌ترین رقابت‌های اوركلاكینگ در سطح جهان است كه همه ساله با حضور بیش از 100 تیم از 40 كشور جهان برگزار می‌شود. بیست و هفتم خرداد ماه، تیم منتخب ایران، كه متشكل از شهریار بارانی و سیاوش شجاعی به عنوان اوركلاكر و محمدرضا پناهی به عنوان نماینده رسانه‌ای ایران بود، در شهر جاكارتای اندونزی، به رقابت با 24 اوركلاكر از آسیا و افریقا پرداختند.

این مسابقه كه جهت شناسایی سه تیم برتر آسیا و افریقا برای اعزام به مسابقه نهایی برگزار می‌شد، با نایب قهرمانی نمایندگان ایران به پایان رسید.

تیم ایران با كمترین اختلاف ممكن از تیم اول و با اختلافی زیاد از تیم سوم، در جایگاه دوم آسیا و افریقا ایستاد و به عنوان یكی از 10 تیم برتر اوركلاكینگ جهان، جواز شركت در مسابقات نهایی Gigabyte GOOC 2010 كسب كرد.

مسابقه نهایی با حضور تیم‌های برتر مناطق امریكا، اروپا، چین، آسیا و اقیانوسیه، شهریور ماه امسال در شهر تایپه برگزار خواهد شد.

این دوره از مسابقه در چهار ماده Super Pi، Wprime، Maxxmam و Pifast برگزار شد كه تیم ایران در دو ماده Maxxmamو wprime‌، با ثبت بالاترین ركورد، در جایگاه اول ایستاد.

همچنین اوركلاكرهای ایرانی موفق به ثبت ركورد 27664 در بنچ مارك maxmann شدند كه ركورد جهانی این ماده به حساب می‌آید. علاقه‌مندان به مسابقات اوركلاكینگ می‌توانند گزارش لحظه به لحظه این مسابقات و روند انتخاب و آماده‌سازی تیم را از طریق انجمن اختصاصی این مسابقات در وب‌سایت pcnetwork.ir مرور كنند.

همچنین جهت كسب اطلاعات بیشتر و مشاهده گزارش تصویری این مسابقه، می‌توانید از آدرس‌ زیر استفاده نمایید: - http://gooc2010.gigabyte.com/Asia-Africa