نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

محصولات جدید شركت شبكه افزار معرفی شدندتعداد بازدیدکنندگان 3709 بازدید نسخه چاپی

سمینار سالانه نمایندگان شركت شبكه افزار برای معرفی محصولات جدید این شركت برگزار شد.

اكبر احمدی مدیرعامل شركت شبكه‌افزار درباره این سمینار گفت: این شركت در اكثر استان‌های كشور نماینده فعال دارد و به صورت متناوب آموزش‌های لازم را برای انتقال تكنولوژی محصولات جدید به آنها ارائه می‌كند.

وی ادامه داد: سالیانه این شركت حداقل یك سمینار ویژه نمایندگان برای بهبود ارائه خدمات برگزار می‌شود. امسال هم در هجدمین سالگرد تاسیس شركت این سمینار را برگزار كردیم و با توجه به این كه سبد محصولات شبكه افزار پربارتر از سال‌های پیش است، تمركز بیشتر بر روی مسائل فنی بوده است.

احمدی با بیان این كه نماینگان این شركت از استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، گیلان، یزد، مركزی، همدان، فارس، خراسان رضوی و خراسان شمالی، كردستان، هرمزگان، اردبیل، قم، لرستان و تهران و مازندراندر این سمینار حضور داشتند گفت: نمایندگان شبكه‌افزار شركت‌های معتبر با تخصص شبكه‌‌های كامپیوتری هستند و باید عضو شورای عالی انفورماتیك و عضو سازمان نظام صنفی رایانه‌ای باشند.

ما هم آموزش‌های لازم را برای انجام استاندارد كار ارایه می‌كنیم. در واقع این‌افراد نمایندگان طراحی، نصب و راه‌اندازی شبكه افزار هستند و تاییدیه شركت ما را برای انجام پروژه در استان‌ها دارند.

مدیرعامل شبكه افزار در مور محصولات ارائه شده این شركت گفت: در این سمینار محصولات SSTP كمپانی Infilink را به همراه طیف جدیدی از Fiber Opticهای این كمپانی معرفی كردیم.

همچنین محصولات دیتاسنتر Amp Netconnect و محصولات Fluke Networks كه تستر و آنالیز كننده‌های شبكه را می‌سازد را به نمایندگان معرفی كردیم.

محصولات شركت telegaertner آلمان نیز به سبد محصولات ما اضافه شده است. از افتخارات این شركت این است كه استانداردهای صنعتی را در راه‌حل‌های شبكه تدوین می‌كند.

طیف وسیعی از راهكارهای كابل كشی صنعتی و راه‌های‌های دیتا سنتر را telegaertner ارایه می‌كند. سعی خواهیم كرد با دعوت از نمایندگان این شركت آلمانی برای اواسط سال جاری یك سمینار عمومی داشته باشیم