نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

تقویت حضور كسپرسكی در خاورمیانه و شمال آفریقا

آنلاین / 3 اردیبهشت 1390


تعداد بازدیدکنندگان 1452 بازدید نسخه چاپی

دنیای كامپیوتر و ارتباطات- آزمایشگاه كسپرسكی، شركت پیشرو در ارائه راه‌حل‌های امنیت اطلاعات، در جهت اجرای استراتژی رشد 2011 خود، از انتخاب دو ‌همكار جدید با هدف تقویت حضور خود در حوزه EMEA (خاورمیانه و شمال آفریقا)، خبر داد.

به گزارش موسسه دیده‌بان آی تی، روابط عمومی كسپرسكی در ایران،  شركت FDC International (یكی از بزرگ‌ترین شركت‌های توزیع حوزه IT در منطقه) و SOFTEC Distribution (موسسه تجاری Krayam كه در زمینه‌های توزیع و باز انتشار نرم‌افزارهای ارزش افزوده فعالیت دارد) همكاران تجاری جدید كسپرسكی هستند.

بر اساس این گزارش، موافقت‌نامه FDC شامل توسعه بازار كسپرسكی در آفریقای شمالی، از طریق گسترش نام محصول و بزرگ‌تر كردن حوزه مشتریانش می‌شود. در خصوص SOFTEC نیز تمركز بر توسعه بازار خرده‌فروشی نرم‌افزار در منطقه است.

تارك كازباری، مدیر منطقه خاورمیانه كسپرسكی می‌گوید:«در لابراتوار كسپرسكی ما همواره به دنبال شركایی هستیم كه بتوانند توقعات و دستورالعمل‌های ما برا برآورده سازند. ما شریكانمان را كه كلید ارائه محصولات كسپرسكی در منطقه هستند، با دقت گزینش می‌كنیم.

اكنون در حال ایجاد یكپارچگی تجاری میان شركای خود هستیم و هدفمان كسب درآمدهای بیشتر هم برای شركا و هم مشتریانمان است. این همكاری‌های اخیر با FDC International و SOFTEC Distribution به ما كمك خواهد كرد تا منبع و درآمدهای جدیدی كشف كنیم و كسب و كار خود را گسترش دهیم.»

در اشاره به این همكاری، یاسر كرایم، مدیرعامل SOFTEC می‌گوید: «مأموریت‌ ما فراهم آوردن بالاترین كیفیت خدمات و راه‌حل‌های مقرون به صرفه برای تضمین موفقیت مشتریانمان است. داشتن كسپرسكی، یكی از شركت‌های پیشرو امنیت IT، امری بزرگ برای ماست و اطمینان داریم كه منجر به نتایج برجسته‌ای خواهد شد.»

همچنین، ماریسا سیف، مدیر اجرایی FDC International تصریح می‌كند: «در صنعت ICT نگاه متقابل امروزه به شیوه نخست بدل شده است. این همان چیزی است كه باعث می‌شود احساس كنیم جزئی از خانواده لابراتوار كسپرسكی شده‌ایم. ارتباط ما با یك چنین شركت با كلاس جهانی نقشی بزرگ در دستیابی به این موقعیت، تا هنگامی كه بهترین خدمات، راه‌حل‌ها و پشتیبانی را برای مشتریانمان به ارمغان آورد، ایفا می‌كند»

بر اساس این توافقنامه‌ها، شركت FDC كشورهای مصر، سودان، لیبی، سومالی، جیبوتی، ارتیره، اتیوپی و موریتانی را پوشش خواهد داد و SOFTEC قسمت شرقی شامل لبنان، سوریه، فلسطین، اردن و عراق را تحت پوشش خواهد داشت.

شركای كسپرسكی در سرتاسر جهان حضوری منطقه‌ای را تضمین می‌كنند؛ به نحوی كه مشتریان دسترسی مستقیم به آخرین فناوری‌ها را داشته باشند و از تخصص كسپرسكی بهره‌مند شوند. شبكه گسترده شركا به كاربران امكان مشاوره با متخصصان آموزش دیده و بهره‌وری از مزایای خدمات افزوده را می‌دهد.

درباره آزمایشگاه كسپرسكی
آزمایشگاه كسپرسكی ارائه كننده نرم‌افزارهای امنیتی و حفاظت از سیستم‌ها در برابر تهدیداتی همچون ویروس‌ها، جاسوس‌افزارها، بدافزارها، نفوذگران، كلاهبرداری‌ها و هرزنامه‌ها است. محصولات آزمایشگاه كسپرسكی دارای بالاترین نرخ حفاظت از سیستم‌ها و سریع‌ترین زمان نشان دادن عكس‌العمل در برابر تهدیدات هستند.

این محصولات برای كاربران خانگی، شركت‌های كوچك و متوسط، سازمان‌های بزرگ و كاربران موبایل ارائه می‌گردند. فناوری حفاظتی كسپرسكی همچنین در بسیاری از محصولات و خدمات شركت‌های امنیتی سراسر جهان به كار گرفته می‌شود.

لطفا برای كسب اطلاعات بیشتر با روابط عمومی در ایران تماس بگیرید.
موسسه دیده‌بان آی‌تی، روابط عمومی كسپرسكی در ایران
 تلفن: 88749410 الی 14 – فكس: 88749415 - همراه: 09195151165  
 پست الكترونیك: kaspersky@didehban.com

منبع: دنیای كامپیوتر و ارتباطات