نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

ایدكو نسخه‌های مجاز كسپرسكی را به رایگان ارتقاء می‌دهدتعداد بازدیدکنندگان 3853 بازدید نسخه چاپی


دنیای كامپیوتر و ارتباطات- شركت توسعه تجارت الكترونیك ایرانیان (ایدكو) نسخه‌های كسپرسكی 2009 را به رایگان به نسخه 2010 ارتقاء می‌دهد. بنابر اعلام شركت ایدكو، كلیه خریداران نسخه‌های 2009 آنتی‌ویروس كسپرسكی و اینترنت سكیوریتی كسپرسكی می‌توانند از طریق سی‌دی‌های جدید كه به رایگان در اختیار آنان قرار می‌گیرد، برنامه‌های خود را به نسخه 2010 تغییر دهند.

تكنولوژی منحصر به فرد Sandbox ارائه دهنده محیط اختصاصی امن در زمان اجرای نرم‌افزارها، از امكانات امنیتی نوآورانه كسپرسكی است كه از اطلاعات میلیون‌ها كاربر در سراسر دنیا برای پایین آوردن مدت زمان عكس‌العمل در مواجهه با تهدیدات جدید و تنظیم مجدد پایگاه اطلاعاتی استفاده می‌كند.

همه نرم‌افزارهای ناشناخته برای اطمینان از امنیت باید تحت آنالیز چند عاملی قرار بگیرند.  در اینترنت سكوریتی 2010 كسپرسكی محیطی به مراتب امن‌تر ارائه شده، زیرا قابلیت‌های Safe Run مبتنی بر تكنولوژی جدید Sand Box در این محصول ادغام شده است، قابلیتی كه در محصولات امنیت اینترنتی منحصر به فرد است.

Safe Run به كاربر این امكان را می‌دهد كه نرم‌افزار جدید را در یك محیط ایزوله شده اجرا نماید، و در نتیجه سیستم‌عامل را از همه تغییرات مخرب در امان نگاه دارد.  شركت ایدكو اعلام كرده است كه خریداران می‌توانند ضمن تماس با شركت از طریق خط ویژه 88846070  و یا مراجعه به سایت اینترنتی www.kaspersky2010.ir  نسبت به دریافت  CDرایگان اقدام كنند.

همچنین این شركت در اقدامی دیگر و برای كاربرانی كه با بروزرسانی محصولات خود مشكلاتی دارند و یا به دلیل سرعت پایین اینترنت این كار برایشان دشواری‌هایی را به همراه دارد،  سی‌دی‌های رایگان فایل‌های بروزرسانی را نیز آماده نموده است. گفتنی است شركت ایدكو (www.iedco.ir) از جمله باسابقه‌ترین شركت‌های ارائه كننده رسمی محصولات امنیتی كسپرسكی برای كلیه كاربردها اعم از خانگی و سازمانی می‌باشد.

لطفا برای كسب اطلاعات بیشتر با روابط‌عمومی تماس بگیرید. موسسه دیده­بان آی­تی   تلفن: 88759524 – 22361659         فكس: 88535875