نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

توسط ماهنامه دنیای كامپیوتر و ارتباطات معرفی می‌شود:

چهره آی.تی سال 1389

آنلاین / 13 اردیبهشت 1390


تعداد بازدیدکنندگان 1536 بازدید نسخه چاپی

دنیای كامپیوتر و ارتباطات- تقدیر از چهره منتخب سال 1389 طی چند روز آینده در مراسم ویژه‌ای انجام خواهد گردید.

ماهنامه دنیای كامپیوتر و ارتباطات اعلام كرد به زودی چهره منتخب این نشریه در سال ۱۳۸۹ را معرفی خواهد نمود.

دنیای كامپیوتر و ارتباطات كه در سال‌های گذشته نیز اقدام به انتخاب و معرفی چهره برتر كشور در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات نموده بود، نام چهره مربوط به سال ۱۳۸۹ را نیز در طی چند رو آتی اعلام خواهد نمود.

نخستین ابتكار این ماهنامه در سال ۱۳۸۴ و با انتخاب نصرالله جهانگرد انجام شد.
جهانگرد كه دبیر وقت شورای عالی اطلاع‌رسانی و نماینده رییس جمهور در فناوری اطلاعات كشور بود، نقش شایان توجهی در توسعه و پیشرفت این صنعت و نیز طرح و اجرای برنامه كشوری تكفا را داشت.

چهره منتخب بعدی ماهنامه دنیای كامپیوتر و ارتباطات در سال ۱۳۸۶ بود كه قرعه به نام رمضانعلی صادق‌زاده افتاد. صادق‌زاده رییس كمیته مخابرات مجلس شورای اسلامی بود كه نقش فعالی در این حوزه و نیز دفاع از بخش خصوصی در داخل پارلمان ایفا می‌كرد.

سومین چهره منتخب برتر آی.سی.تی كشور در سال 1387 برگزیده و انتخاب شد.
امیرحسین سعیدی نائینی، رییس وقت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای كشور، در پایان سال 1387 به عنوان چهره برتر سال معرفی و اعلام شد.

سعیدی كه نخستین رییس این نهاد نوپای صنفی بود، نقش مهمی در تثبیت و تحكیم آن داشت و توانست جایگاه آن را به عنوان یك نهاد صنفی كشوری، در ساختار مدیریت فناوری اطلاعات كشور ارتقاء بخشد.

همزمان با معرفی سومین چهره آی.تی، از سوی ماهنامه دنیای كامپیوتر و ارتباطات اعلام شد كه از این پس، در انتخاب چهره‌های بعدی، توجه و تمركز بیشتر بر بخش خصوصی خواهد بود تا ضمن حمایت از این بخش در رشد این حوزه در كشور، بتوان مقوله مدیریت در این عرصه را در كانون توجهات قرار داد.

بنابراعلام ماهنامه دنیای كامپیوتر و ارتباطات، چهارمین چهره فناوری اطلاعات و ارتباطات، توسط هیئت داوران انتخاب و به زودی اعلام خواهد شد.

شایان ذكر است تقدیر از چهره منتخب سال 1389 طی چند روز آینده در مراسم ویژه‌ای انجام خواهد شد.