نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

سومین همایش بزرگ خانواده اسوس برگزار شد

آنلاین / 13 اردیبهشت 1390


تعداد بازدیدکنندگان 1430 بازدید نسخه چاپی

دنیای كامپیوتر  ارتباطات- شركت اسوس  برای سومین بار توسط دفتر هماهنگی‌های ایسوس در ایران اقدام به برگزاری همایش خانواده بزرگ فروش خود از جمله كانال‌های فروش، پخش‌كنندگان و فروشندگان محصولات كرد.

در این همایش امید عبادی مدیر فروش بخش نوت‌بوك در ایران به معرفی روش‌های فروش و همچنین آمار فروش محصولات بخش نوت‌بوك و نت‌بوك در بازار ایران و مراكز خرید بزرگ كامپیوتری تهران از جمله پایتخت، ایران و رضا پرداخت. همچنین او به جایگاه اسوس در بین تولیدكنندگان نوت‌بوك و نت‌بوك در جهان اشاره كرد و گفت: طبق آمارهای رسمی اعلام شده اسوس رتبه سوم را در بین تولیدكنندگان نوت‌بوك و نت‌بوك در سطح جهان در اختیار دارد.

عبادی در مورد آمار فروش در ایران نیز افزود: آمار فروش محصولات اسوس در ایران 22 درصد است كه بعد از سونی در جایگاه دوم قرار دارد. همچنین در مركز كامپیوتر ایران مارك تجاری ASUS با 28 درصد فروش رتبه اول را در اختیار دارد و پس از آن HP با 24 درصد و DELL با 14درصد در رتبه‌های بعدی قرار می‌گیرند.

همچنین در پاساژ پارسیان اسوس با 26 درصد رتبه اول را در اختیار دارد و پس از آن DELL با 20 درصد و HP با 18 درصد رتبه‌های بعدی را به خود اختصاص دادند. او در ادامه به شرایط اسوس در مركز كامپیوتری رضا اشاره كرد و گفت: در این مركز وضعیت كمی متفاوت است و DELL با 31 درصد رتبه اول را به خود اختصاص داده است و اسوس با 20 درصد فروش در جایگاه دوم قرار دارد.

همچنین SONY و HP با 15 درصد فروش به صورت مشترك جایگاه سوم را از آن خود كرده‌اند. در مجتمع كامپیوتر پایتخت SONY با 35 درصد فروش رتبه اول و DELL با 19درصد در جایگاه دوم قرار دارد. در این مجتمع هم اسوس با اختلافی بسیار اندك (18 درصد) رتبه سوم را در اختیار خود دارد.

در ادامه مجید كشاور مسئول فنی محصولات و روابط عموی اسوس در ایران و امیر سلطان آرا مدیر فروش نت‌بوك و تبلت‌های اسوس در ایران به ارائه توضیحات فنی در مورد نوت‌بوك‌ها، نت‌بوك‌ها و تبلت‌های اسوس در ایران پرداختند.

در خلال این مراسم نوت‌بوك بسیار پیشرفته Lamborghini VX7 به نیز معرفی شد. یكی از ویژگی‌های این نوت‌بوك، ظاهر خاص و رنگ بسیار زیبای آن است.  مشخصات سخت‌افزاری این محصول شامل 16 گیگابایت حافظه، كارت‌گرافیك با 3 گیگابایت حافظه اختصاصی و هارددیسك 1.5 ترابایت می‌شود.

همچنین تبلت Transformer با قابلیت‌های خاص مانند امكان نصب صفحه‌كلید اختصاصی و استفاده آن به عنوان نت‌بوك با بهره‌مندی از آخرین سیستم عامل اندروید و دوربین 5 مگاپیكسل معرفی شد. در ادامه در بین حضار شركت‌كننده قرعه‌كشی به عمل آمد و جوایزی به آنان اهدا گردید.