نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

بازدید هزاران نفر از غرفه اسوس

آنلاین / 28 اردیبهشت 1390


تعداد بازدیدکنندگان 1408 بازدید نسخه چاپی

دنیای كامپیوتر و ارتباطات- اسوس كه در اولین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای با قدرت هرچه تمام‌تر ظاهر شد بود، با ارائه پیشرفته‌ترین كامپیوترهای مربوط به كاربران و گیمرهای حرفه‌ای، توانست در دو روز نخست جشنواره  میزبان بیش از هزاران بازدید كننده باشد.

لازم بذكر است كه اسوس تحت عنوان انجمن بازیكنان حرفه‌ای ROG ( Republic Of Gamers ) در سراسر دنیا بیش از میلیون‌ها كاربر را با جدیدترین تكنولوژی‌ها و محصولات كامپیوتری خود از جمله مادربردها تغذیه می‌كند.

در این نمایشگاه جدیدترین مادربردهای ASUS از جمله Rampage III Black Edition ، Maximus IV Extreme ، Rampage III Extreme و كارت‌های گرافیك EAH 6970 DCII ، GTX580 DCII و همچنین نوت‌بوك‌های بسیار حرفه‌ای سری Gaming  از جمله G53 و G73 در اختیار بازدیدكنندگاه برای انجام بازی‌های رایانه‌ای قرار گرفت و همچنین با انجام بازی‌های دوره‌ای و انتخاب نفرات شایسته و اهدا جوایز به بازدید كنندگان توانست جلوه‌ای خاصی به این غرفه دهد.

لازم بذكر است شركت ایسوس با تامین  ال‌سی‌دی مانیتورهای حرفه‌ای  این نمایشگاه در سالن‌های مختلف، همكاری ویژه‌ای را با بنیاد بازی‌های رایانه‌ای انجام داده است كه این خود نشان از اهمیت ویژه یك چنین جشنواره‌ای می‌باشد.

علی مفلح مدیر قطعات شركت اسوس در ایران با حضور در غرفه و تبادل اطلاعات با برخی از این گیمر‌ها خاطر نشان ساخت: شركت اسوس به عنوان بزرگترین تولیدكننده مادربردهای حرفه‌ای در دنیا و دارای بالاترین سهم بازار در ایران همواره تمركز ویژه‌ای بر روی گیمرهای ایران با محصولات rog داشته كه حضور در این نمایشگاه و برقراری رابطه بسیار نزدیك با آنها  نشانی بر این مدعاست.

شركت اسوس برای تك تك گیمیرهایی كه بصورت آماتور یا حرفه‌ای فعالیت می‌كنند در سطوح مختلف قطعات كامپیوتری از جمله مادربرد كارت گرفیك‌ای سی‌دی درایو نوری با كیفیتی بی‌نظیر تولید می‌كند. این جشنواره برای اسوس بسیار ارزشمند بود به چند دلیل. 

آشنایی و حمایت از  گیمرهای حرفه‌ای و ایجاد یك ارتباط مداوم با آنها، معرفی جدیدترین محصولات rog و حمایت از اولین جشنواره بنیاد بازی‌های ملی رایانه‌ای از جمله این دلایل محسوب می‌شوند.
گفتنی است در غرفه اسوس گیمیرها توان ذهنی خود را در انجام بازی‌ها با سیستم‌های بسیار حرفه‌ای اسوس به نمایش  گذاشتند و همچنین توانستند از نزدیك با جدیدترین مادربردها و كارت‌های گرافیك و ال‌سی‌دی های سری حرفه‌ای گیمرها آشنا شوند كه  این تمامی هدف ما از حضور در این نمایشگاه  بوده است.