نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

ASUS موفق به دریافت گواهینامه EPA 2011 شد

آنلاین / 7 خرداد 1390


تعداد بازدیدکنندگان 1645 بازدید نسخه چاپی

دنیای كامپیوتر و ارتباطات- اسوس به عنوان یكی از سه شركت تولید‌كننده برتر نوت‌بوك و همچنین پرفروش‌ترین سازنده مادربورد در دنیا توانست جایزه Excellence in Efficient Product Design" را در مراسم 2011 ENERGY STAR كه در شهر واشنگنتن برگزار می‌شد را كسب كند.

بنیاد Environmental Protection Agency یا EPA اعلام كرد كه شركت اسوس به علت استفاده از فناوری انحصاری Super Hybrid Engine (SHE) و همچنین تكنیك طراحی خاص اسوس كه موفق به كاهش تعداد دیود‌‌های نوری در مانیتورهای خود و مانیتور‌های نوت‌بوك شده و به واسطه آن منجر به كاهش مصرف انرژی شده است، به عنوان یكی از شركت‌های سازگار با محیط زیست شناخته می‌شود.

اسوس تاكنون 313  تاییدیه در زمینه نوت‌بوك و 62 تاییدیه در زمینه مانیتور دریافت كرده است. الیزابت كریگ مدیر دفتر EPA بخش محیط زیست و حفاظت از جو در این زمینه می‌گوید: ما از شركت‌های خلاقی مانند اسوس، به علت ارائه محصولاتی كه از استاندارد ENERGY Star  بهره می‌برند و كاربران نیز به راحتی می‌توانند آن را در بازار پیدا كنند، متشكریم.

همچنین او افزود: راهكارهای ارائه شده توسط اسوس باعث شده تا مردم امریكا چگونگی تأثیر صرفه‌جویی در مصرف انرژی را در حفظ محیط زیست را بیش از پیش متوجه شوند. ما همچنان مشتاقانه منتظر راهكارهای مبتكرانه و جدید اسوس در این زمینه هستیم.

در این مراسم جورج لی مدیر ارشد فروش اسوس در امریكا كه به نمایندگی از اسوس این جایزه را دریافت كرد گفت: دریافت این جایزه از EPA نمونه خوبی برای نشان دادن تلاش‌های ما برای  كاهش كربن در محصولات تولیدی و حفظ زمین است.

كارهای سبز اسوس با طراحی سبز، تداركات و ساخت و بازاریابی آغاز می‌شود. .ما همچنان به توسعه و انتقال فناوری در زمینه محصولات سازگارتر با محیط زیست می‌پردازیم. گفتنی است اسوس بیش از یك دهه به دنبال راهكارهایی برای كاهش مواد مضر در محصولات تولیدی و همچنین استفاده  از بسته‌بندی‌هایی با قابلیت بازیافت است.

EPA اعلام كرد كه از تلاش‌های با ارزش اسوس برای معرفی ENERGY STAR  توسط راهكارهای مختلف مانند آموزش‌های داخلی شركت، برگزاری كارگاه‌های مختلف و همچنین سازگاری بیشتر محصولات با محیط زیست و درج برچسپ روی محصولات متشكریم.