نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

عرضه پایه نوت‌بوك جدید لاجیتك همراه با تاچ‌پد

آنلاین / 23 خرداد 1390


تعداد بازدیدکنندگان 1437 بازدید نسخه چاپی

دنیای كامپیوتر و ارتباطات- شركت لاجیتك، یكی از بزرگترین و معتبرترین شركت‌های تولید كننده لوازم جانبی رایانه و نوت‌بوك در دنیا، اخیرا یك پایه نوت‌بوك با نام N600 تولید كرده است كه امكانات منحصر به فردی را در خود دارد.

اولین و مهمترین كارایی N600 دفع حرارت نوت‌بوك است كه این كار را به بهترین نحو انجام می‌دهد و به دلیل اندازه نسبتا كوچكی كه دارد شما می‌توانید از آن در همه جا و همه شرایطی استفاده كنید. مشكلی كه كاربران در بیشتر پایه نوت‌بوك‌ها با آن مواجه هستند.

اما ویژگی خاص N600 كه در باقی پایه نوت‌بوك‌ها وجود ندارد یك پد مولتی تاچ است كه در سمت راست آن طراحی شده است. طراحی این پد در سمت راست باعث می‌شود كه كاملا جای موس جانبی را گرفته و كاربر را از هر ابزار جانبی بی‌نیاز كند.

به این ترتیب كه شما می توانید نوت بوك خود را به این پایه وصل كرده و یك پد مولتی تاچ را به نوت بوك خود اضافه كنید. این پد توانایی شناسایی سه لمس انگشت در لحظه را دارد كه استفاده‌های كاربردی بسیاری دارد.

همچنین بر روی این پد كلیدهای Home و كم و زیاد و قطع كردن صدا نیز وجود دارد كه به واسطه آنها می‌توانید در هر لحظه سطح صدای نوت‌بوك خود را كنترل كنید. سطح بدنه N600 از پلاستیك مات با تركیب رنگ سفید و مشكی پوشانده شده كه علاوه بر راحتی و نرمی، باعث افزایش ایمنی نیز شده و از لیز خوردن نوت‌بوك بر روی سطح آن جلوگیری می‌كند.

این محصول به زودی توسط شركت لاجیتك به بازارهای جهانی عرضه خواهد شد.