نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

آموزش هوشمندسازی در نخستین ساختمان هوشمند آموزش در كشور

آنلاین / 4 تیر 1390


تعداد بازدیدکنندگان 2061 بازدید نسخه چاپی

دنیای كامپیوتر و ارتباطات- موسسه كهكشان نور نخستین دوره عمومی رسمی آموزشهای تخصصی  مهندسی شبكه‌های صنعتی  (KCE) را در نخستین ساختمان هوشمند آموزش در كشور برگزار می‌كند.

به گزارش موسسه دیده‌بان آی تی، مدرسان موسسه كهكشان به عنوان اولین گروه متخصصان شبكه‌های صنعتی Korenix در كشور، پس از گذراندن موفقیت آمیز دوره KCE(Korenix Certification Engineer Program) در دفتر اصلی شركت كورنیكس در كشور تایوان، در این دوره‌های آموزشی اقدام به تدریس مباحث تخصصی مرتبط با  اتوماسیون صنعتی و هوشمندسازی ساختمان خواهند كرد.

در دوره آموزشی (KCE) كه برای نخستین بار در سطح كشور برگزار می‌گردد،  مباحثی چون نظارت تصویری با استفاده از Korenix PoE technologies ،ایجاد شبكه‌های صنعتی، ایجاد شبكه رینگ، استفاده از Remote IO، استفاده از مبدل‌های سری JetCon و تجهیرات بی‌سیم صنعتی JetWave، همراه با گذراندن بخش‌های تئوری و عملی ارائه خواهد شد  و از آنجایی كه این دوره در نخستین ساختمان هوشمند آموزش كشور كه مجهز به اولین آزمایشگاه تخصصی شبكه‌های صنعتی می‌باشد،  برگزار می‌گردد، شركت‌كنندگان می‌توانند از نزدیك با نتایج و ثمرات گسترش چنین فناوری‌هایی در ساختمان‌ها آشنا شوند.

همچنین در انتهای دوره پس از برگزاری آزمون پایان دوره، مدرك رسمی KCE از طرف شركت Korenix به شركت كنندگان اهدا خواهد شد. گفتنی است شركت Korenix با سابقه فعالیت متمادی در عرصه طراحی و تولید سیستم‌های صنعتی و هوشمندسازی، پروژه‌های متعددی را در سرتاسر جهان اجرا كرده است كه با توجه به حوزه گسترده كاربرد شبكه‌های صنعتی (از جمله در هوشمندسازی ساختمان‌ها)  شركت‌كنندگان در این دوره‌ها پس از دریافت مدرك KCE می‌توانند در داخل و یا خارج از كشور به راحتی در صنایع مربوط به كار مشغول شوند.

بنابر اعلام واحد آموزش موسسه كهكشان، ثبت‌نام برای شركت در دوره‌های آموزش‌های تخصصی  مهندسی شبكه‌های صنعتی (KCE) به زودی در این موسسه آغاز می‌گردد، كه علاقه‌مندان می‌توانند از طریق شماره تلفن 88719294 و همچنین مراجعه به وب سایت موسسه كهكشان (www.kahkeshan.com) از جزئیات این دوره‌های اطلاعات بیشتری كسب كنند.

درباره كهكشان نور
موسسه كهكشان نور، مركز آموزش‌های پیشرفته امنیت اطلاعات و شبكه و دوره‌های تخصصی مهندسی IT،  ارائه دهنده راهكارهایی جهت توانمند ساختن افراد و موسسات در استفاده بهینه از تكنولوژی نوین دنیای امروز می‌باشد.

ارائه دوره‌ها و كارگاه‌های آموزشی تخصصی و مهندسی از جمله مایكروسافت، سیسكو، كامپتیا، لینوكس، امنیت شبكه و اطلاعات و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات، ارائه كتب تخصصی IT و برگزاری آزمونهای بین المللی از جمله فعالیت‌های شاخص دپارتمان آموزش این موسسه است.

همچنین شركت كهكشان مشاور ایمن با تمركز بر ارائه مشاوره در امنیت اطلاعات و شبكه و پیاده‌سازی سیستم‌های جامع امنیت اطلاعات و شبكه از جمله شركت‌های تخصصی و مطرح در این زمینه در كشور می‌باشد.

راه‌اندازی نخستین ساختمان هوشمند آموزش فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران نیز ره آورد دیگری از كهكشان و ارتقاء دهنده استانداردهای محیط آموزش در كشور است. لطفا برای كسب اطلاعات بیشتر با روابط عمومی تماس بگیرید. موسسه دیده‌بان آی‌تی، روابط عمومی موسسه كهكشان نور
 تلفن: 88749410  – فكس : 88749415  - همراه: ۰۹۱۹۵۱۵۱۱۶۵ 
 پست الكترونیك: info@didehban.com