نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

موشواره گیگابایت، دوست محیط زیست

آنلاین / 11 تیر 1390


تعداد بازدیدکنندگان 1454 بازدید نسخه چاپی

ابزارهای جانبی مثل موس و صفحه كلید یكی از آخرین وسایل الكترونیكی هستند كه كاملا بی‌سیم نشده‌اند، و دلیل اصلی این موضوع را می‌توان نگرانی مشتریان نسبت به كاهش دقت و كارایی به دلیل بی‌سیم شدن دانست.

شركت گیگابایت كه چندین سال است وارد عرضه تولید لوازم جانبی شده است، این بار یك موس خوش ساخت بی‌سیم با نام ECO500 را روانه بازار كرده است.

این محصول از اتصال بی‌سیم قدرتمند 2.4 گیگاهرتزی استفاده می‌كند تا فاصله 10 متری از رسیور دقتی بی‌نظیر داشته باشد. رسیور این دستگاه فوق‌العاده كوچك است و در هنگام قرار گرفتن بر روی درگاه USB تنها چند میلیمتر فضا اشغال می‌كند.

بزرگترین نكته مثبت ECO500 طول عمر باتری است، به نوعی كه این موس می‌تواند تا 12 ساعت به صورت مداوم كار كند، كه در میان دیگر موس‌های بی‌سیم عددی قابل توجه است. امروزه دیگر موس‌های لیزری معمولی جوابگوی نیازهای كاربران نیست و به همین دلیل شركت گیگابایت یك سنسور قدرتمند بر روی این موس تعبیه كرده است.

در ضمن، به وسیله كلید DPI كه بر روی ECO500 قرار دارد می توانید در هر لحظه بین DPI 800 و 1600 یكی را انتخاب كنید. در كل این محصول 5 كلید دارد كه می‌توان آنها را برنامه‌ریزی كرد تا میان بر مورد نظر شما بشوند.