نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

موتور مبدل بازی سه بعدی ال‌جی بر روی گوشی Optimus ۳D

24 مهر 1390


تعداد بازدیدکنندگان 3347 بازدید نسخه چاپی

این نرم افزار در ابتدای ماه جاری در اروپا عرضه شده و تا چند هفته آینده در دیگر مناطق نیز قابل دسترسی خواهد بود.

موتور تبدیل كننده بازی‌های سه بعدی ال‌جی اولین نرم افزاری است كه به كاربران این امكان را می‌دهد كه بتوانند بازی‌های مبتنی بر OPEN GL دو بعدی را به سه بعدی تبدیل نموده و در هر زمان مجدداً به دوبعدی برگردانند.

این تكنولوژی دریچه ای جدید را به دنیای سه بعدی باز نموده و توانسته است كه محتواهای سه بعدی جدیدی را ایجاد و در اختیار كاربران قرار دهد.

به گفته مدیران ارشد ال‌جی در این بخش، موتور تبدیل كننده بازی‌های سه بعدی ال‌جی توانست كمبود محتوای سه بعدی را به طور مستقیم برطرف نماید.

ال‌جی قصد دارد كه برتری خود را در زمینه تمامی محصولات سه بعدی حفظ نموده و با ارائه تكنولوژی‌های نوآورانه دیدگاه افراد را نسبت به این فناوری گسترش داده و مثبت نماید.

بعد از نصب این برنامه، افراد می‌توانند به راحتی با استفاده از این مبدل، بازی‌های دو بعدی خود را به سه بعدی تبدیل نموده و از آن لذت ببرند. تنها نكته این نرم افزار این است كه بازی دو بعدی می‌بایست بر پایه OPEN GL بوده و در حالت افقی(Landscape) اجرا گردد.

كاربران می‌توانند عمق و وضوح تصویر سه بعدی را تنظیم نموده و بهترین كیفیت را تجربه نمایند. همچنین قادر خواهند بود به راحتی و با استفاده از كلید مخصوص این برنامه در هر زمان بازی‌های دوبعدی را به سه بعدی یا بالعكس تبدیل نمایند.

ال‌جی قصد دارد كه نرم افزار دیگری بر روی گوشی هوشمند Optimus ۳D خود با ایجاد قابلیت‌های جدید قرار دهد كه شامل:

*ویرایشگر فیلم‌های سه بعدی كه قادر است بر روی گوشی تصاویر ویدیوئی سه بعدی را ایجاد و ویرایش نماید.

*قابلیت مشاهده فیلم‌های سه بعدی به صورت دو بعدی در یك صفحه

*قابلیت صدای دالبی در بر روی گوشی و برخورداری از بهترین كیفیت صدا

*ایجاد موازنه در پخش ویدئوهای دو بعدی به صورت خودكار

تبدیل كننده بازی سه بعدی ال‌جی به صورت اتوماتیك از طریق WIFI بر روی گوشی شما نصب شده و همچنین قادر است از طریق منوی دستگاه مستقیماً نرم افزار را به روز نماید. علاوه بر این شما می‌توانید گوشی هوشمند خود را به كامپیوتر متصل كرده و با اجرا نمودن نرم افزار پشتیبانی گوشی‌های موبایل ال‌جی آن را به روز نمایید.

كاربران می‌توانند با مرور سایت ال‌جی از تاریخ دقیق دسترسی این برنامه مطلع گردند.