نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

معرفی كتاب

ادیت در حریم شخصیتعداد بازدیدکنندگان 3299 بازدید نسخه چاپی

 آرمین زنبوری- كلافه شده‌اید، نمی‌دانید با فیلم خانوادگی خود چه كنید! نه جرات این را دارید كه آن را به یكی از ده ها مركز مونتاژ فیلم كه در سطح شهر است ببرید و نه خود نرم‌افزاری را كه بتوانید با آن كارهای فیلم، از جمله حذف قطعات، اضافه فیلم، تغییر در نقاطی از فیلم و اضافه كردن موسیقی و افكت‌هایی به هر چه جالب‌تر شدن آن كمك كند در یاد دارید.

امروزه با فراگیر شدن دوربین‌های هندی كم، فیلم برداری با این دوربین‌ها و ثبت خاطرات شیرین زندگی یكی از كارهای لذت‌بخش شده است و بسیاری از افراد با توجه به نكاتی كه در بالا ذكر شد به دنبال نرم‌افزاری هستند تا بتوانند این خاطرات شیرین را هر چه جذاب‌تر كنند تا در حافظه خانوادگی‌شان هر چه بهتر حفظ شود. شما با نرم‌افزار یولید ویدیو استودیو (ulead video studio) می‌توانید به هدفتان كه همانا حفظ حریم شخصی و نیز ادیتی حرفه‌ای و در  عین حال كاربری آسان است دست پیدا كنید.

این نرم‌افزار كه یكی از قدرتمندترین نرم‌افرهای میكس و مونتاژ و متعلق به بزرگترین كمپانی آسیایی است در سال 2008 تمامی امتیازخود را به كمپانی بزرگ كورل واگذار كرده است و نزدیك به 2 سال است كه با نام «كورل ویدیو استودیو»  ( video studio corel) شناخته می شود. از لحاظ سادگی كار با این نرم‌افزار بسیار ساده‌تر نسبت به نرم‌افزارهای هم سطح خود است اما در عین سادگی بسیار قدرتمند بوده و افكت‌های متنوع و زیبایی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

از دیگر ویژگی‌های كلیدی و مهم این نرم‌افزار می‌توان به موارد زیر اشاره نمود: 
- ویرایشگر استودیویی ویدیوهای شما
- فیلم گام به گام كه این ویژگی شما را همیاری می‌كند تا خیلی آسان پروژه خود را به اتمام برسانید
- تبدیل DV به DVD كه فقط با چند مرحله بسیار ساده این كار را برای شما انجام می‌دهد. 
- نوار زمانی لایه‌ای با قابلیلت انبساط - تنظیمات خودكار برای رنگ و فیلتر 
- صدای Dolby® Digital 5.1 Surround 
- بهینه‌ساز فایل‌های MPEG 
- انتشار DVD 
- پشتیبانی از فایل‌های قدرتمند و باكیفیت MPEG-4 و H.264 
- برخوردار بودن از اجراكننده‌های InterVideo و WinDVD در نرم‌افزار 
- پشتیبانی از ویندوزهای XP و Vista